23-01-2022
Kto zagra Madonnę?

23-01-2022
Wet Leg coveruje Material Girl

16-01-2022
You Can Dance 2?

16-01-2022
Czy Madonna już ma aktorkę do filmu?

02-01-2022
Tory Lanez pożycza, ale nie pyta o zgodę


Pierwszy rzut okiem: Material Girl Collection Madonny i Lourdes (Wywiad dla Teen Vogue)Jane Keltner de Valle: Jesteś niezmiennie ikoną stylu. Dlaczego czekałaś do teraz z uruchomieniem własnej kolekcji?

Madonna: Chyba potrzebowałam nastoletniej córki by kopnęła mnie w tyłek i powiedziała Zróbmy to, Mamo! Jest tyle konkurencji, a ja mogę współpracować z tak wieloma wspaniałymi, utalentowanymi projektantami. I tak naprawdę nie czułam jakbym miała coś szczególnego do powiedzenia lub opinię do momentu gdy moja córka stała się nastolatką, a wtedy stało się jasne w jakim kierunku pójdziemy. W kierunku, który nada Lola!

Jane Keltner de Valle: Jak opisałabyś swój styl i jak ma ona wpływ na twój styl?

Madonna: Jej styl jest zdecydowanie bardziej kanciasty. Ona ma więcej poczucia humoru jeśli chodzi o jej ubiór. Ona nie bierze siebie tak poważnie. Ubiera się nie wkładając w to dużo wysiłku, to jest czymś, co w niej podziwiam i chciałbym móc robić tak częściej. Ma 13 lat i wszystko dobrze na niej wygląda. Ale tak, przypomina mi o tym, że ubieranie się to zabawa. Stało się to tak dużą częścią mojej pracy, że czasami zapominam, by lubić, czerpać z tego przyjemność. Więc ona przypomina mi, że to zabawa.

Jane Keltner de Valle: Czy dać jej pełną swobodę w noszeniu, co chce?

Madonna: Nie. Absolutnie nie!

Jane Keltner de Valle: Jakie są podstawowe zasady?

Madonna: Czasem zakłada coś i jak jestem zdania Mój Boże to wygląda niesamowicie! A potem myślę, O mój Boże, to moja 13letnia córka. Tak, hm, nie mamy zasady. Ona może nosić makijaż, kiedy idzie na imprezy i specjalne wydarzenia. I zawsze trochę dyskutujemy na temat długości spódnicy ... czy widać dekolt. I zawsze jej mówię, czy chcesz, aby każdy patrzył na swoje piersi, czy chcesz, aby ludzie z tobą rozmawiali?

Jane Keltner de Valle: Czy ona buszuje dużo w twojej szafie i czy jej wolno?

Madonna: Ona kradnie rzeczy cały czas - czy jej wolno czy nie. Zawsze brakuje mi czegoś w szafie!

Jane Keltner de Valle: Co ona myśli o twoim stylu teraz, niektórych kultowych wcieleniach z przeszłości?

Madonna: Uwielbia wszystko, co miałam na sobie na początku 80-tych. Lubi brać z tego i przerabiać po swojemu. Obecnie bierze moje pierwsze ubiory i dostosowuje je do 21. wieku - dodaje własne pomysły do niego. Jest również bardzo wpływem tańca. Ona jest tancerką i jest pod wpływem tego, co dzieciaki noszą w jej szkole. Wiesz warstwy i getry. Wychodzi rano w parze rajstop, a kiedy wraca do domu są podarte i znoszone. Mówię wtedy: "Co się stało z rajstopami? A ona Zrobiłem to celowo, mamo. Ok potem.

Jane Keltner de Valle: Ma to po swojej mamie.

Madonna: Dokładnie.

Jane Keltner de Valle: Czy ty kiedykolwiek buszujesz w jej szafie?

Madonna: hmm, tak. I noszę często jej buty. Nosimy ten sam rozmiar, więc robię to kiedy jestem naprawdę dość noszenia tych [pokazuje mi jej buty od Christiana Diora]. Ona ma naprawdę fajne buty na płaskim obcasie i podkradam jej trampki Converse.

Jane Keltner de Valle: Więc powiedz mi, jak zabrałaś się do tej kolekcji. Jak poszła współpraca?

Madonna: Powiedziałabym, że to w 90% Lola. I naprawdę nie mogę nawet powiedzieć, że była to współpraca, bo robiła dużo więcej niż ja. I tak naprawdę nic nie zrobiłam. Szanuję jej styl. To dla linii młodzieżowej, a ona jest w tym wieku. Dzielimy się jakieś wspólne rzeczy, ale są takie ubrania, które ona nosi, a ja ich nigdy nie założę. To znaczy, że nie noszę legginsów i t-shirtów. To nie mój styl. Ale to styl Loli.

Jane Keltner de Valle: Dlaczego zdecydowałyście się nazwać kolekcję Material Girl, a nie Madonna?

Madonna: Ponieważ nazywając ją po mnie jest nudne. Po pierwsze że moje imię i nie sądzę by Lola byłaby tak zainteresowana pracą nad kolekcją. Material Girl nie odnosi się koniecznie do mnie. Ludzie łączą tę nazwę ze mną, ale to naprawdę opisuje rodzaj dziewczyny i ma wiele różnych skojarzeń. Więc myślę, że Lola czuje się jak ona może uczynić ten zwrot jej własnym.

Jane Keltner de Valle: Jak opisałabyś dziewczynę, dla której przeznaczona jest ta kolekcja?

Madonna: Ona nie boi się ryzykować. Lubi przygody, ma poczucie humoru, jest błyskotliwa, inteligentna, interesuje się tym, co dzieje się na świecie, czyta książki, lubi muzykę, lubi tańczyć - uwielbia tańczyć! - i jest w kontakcie z swoją męską jak i kobiecą stroną.

Jane Keltner de Valle: Obydwie macie silną osobowość. Czy współpraca była łatwa? Były tarcia?

Madonna: Raz na jakiś czas. Ale muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o modę i styl, to temat na który bardzo mało się kłócimy. Lekcje fortepianu, kąpania dziecka, sprzątanie sypialni - to są rzeczy, w sprawie których się nie zgadzamy ze sobą.

Jane Keltner de Valle: Czy masz jakieś ulubione ubrania z kolekcji?

Madonna: Lubię niemal wszystko co ma na sobie koronki. Tam jest trochę koronki z kapturem na zamek metalowy, na punkcie którego mam obsesję. Mam zamiar ukraść to po wywiadzie jest j z tobą. I uwielbiam całą biżuterię. Naszyjniki, wszystkie łańcuchy ...

Jane Keltner de Valle: Jak ważne było to, aby utrzymać ceny na normalnym poziomie?

Madonna: To było niesamowicie ważne. Lola chciała stworzyć linę, na którą mogłaby sobie pozwolić i taką, na którą dziewczyny w całym kraju mogłyby sobie pozwolić. Nie był zainteresowana tworzeniem czegoś tak ekskluzywnego, że tylko 50 dziewczyn może pozwolić sobie na to by nosić ubrania z tej kolekcji.

Jane Keltner de Valle: Czy pozwalasz Lourdes chodzić na zakupy kiedy chce?

Madonna: Nie ma takiej wolności. Jeśli chce iść na zakupy mówię: "Ok, musisz zrobić, x, y, z. .." Ona musi na to zasłużyć. Jeśli dobrze sprawuje się w szkole i ma naprawdę dobre oceny na wszystkich zajęciach, to nagrodą jest zwykle 50 dolarów na zakupy w American Apparel lub Topshop i może szaleć.

Jane Keltner de Valle: Czy chodzicie na zakupy razem?

Madonna: Ona nie lubi chodzić ze mną na zakupy. Nie.

Jane Keltner de Valle: Czy ty i Lourdes pojawicie się razem w kampanii reklamowej?

Madonna: Ja nie. Myślę, że ostatecznie pojawi się w niej Lola. Po tym jak dostanie się do liceum i dostanie dobre oceny. Używam tego jako materiału przetargowego!

Jane Keltner de Valle: Czy ona chce iść w swoje ślady na scenie, jak muzyka czy film?

Madonna: Lola idzie w kierunku aktorstwa dramatycznego. To jej główny obszar zainteresowań. Mocno interesuje się też tańcem. Nie chce jednak zostać piosenkarką. Bardzo jasno dała mi to do zrozumienia. To jest cool. Szanuję to.

Jane Keltner de Valle: Jakie jest twoje zdanie na temat twojej córki wkraczającej w przemysł rozrywkowy?

Madonna: Nie mam nic przeciwko temu tak długo, jak bierze to poważnie i rozłoży w czasie. Zawsze jej mówię: Jeśli chcesz być dobra w czymś , musisz rozłożyć to w czasie. Może mieć trochę łatwiej ze względu na jej powiązanie ze mną, ale ona tego nie chce. Lola chce na to zasłużyć. Bardzo jasno dała mi to do zrozumienia.

Jane Keltner

źródło: Teen Vogue (Lipiec 2010)