23-01-2022
Kto zagra Madonnę?

23-01-2022
Wet Leg coveruje Material Girl

16-01-2022
You Can Dance 2?

16-01-2022
Czy Madonna już ma aktorkę do filmu?

02-01-2022
Tory Lanez pożycza, ale nie pyta o zgodę

Wywiad Madonny dla Periódico AM w związku z otwarciem Hard Candy Fitness [listopad 2010]Periódico AM: Dlaczego zdecydowałaś się wejść do branży fitness?

Madonna: Moja cała kariera poświęcona jest zdrowiu, treningom i duchowości. W tym czasie ćwiczyłam w setkach siłowni i pracowałam z najlepszymi na świecie tancerzami i trenerami . Dzięki tym doświadczeniom rozwinęłam w sobie silną wizję tego jakie powinno być idealne środowisko treningowe i przełożyłam to na rzeczywistość poprzez Hard Candy Fitness.

Periódico AM: Byłaś w idealnej formie od dziesięcioleci. Jak ważne jest trening dla Twojego stylu życia i jak to zmieniło Twój osobisty grafik na przestrzeni lat?

Madonna: Zdrowie, ćwiczenia i duchowość są niezbędną częścią mojego życia. Myślę, że nasze ciała są darem i musimy zrobić wszystko, aby się o nie troszczyć. Myślę również, że ponieważ ja podnoszę poprzeczkę tak wysoko dla siebie, to mogę zainspirować innych do tego samego w moim centrum fitness. W kwestii treningów próbowałam wszystkiego, i wiem, co przynosi efekty, a co nie.

Periódico AM: Dlaczego w Meksyku?

Madonna: Mexico City było pierwszym przystankiem podczas Sticky & Sweet Tour. Uwielbiałam energię ludzi i tamtejszy niejednorodny klimat. Jest to stosunkowo blisko do Stanów Zjednoczonych, tak więc pozwala mi być bardziej zaangażowaną w każdy etap rozwoju marki, co czyni go idealnym, aby właśnie tam otworzyć Hard Candy Fitness. Naszym celem jest wykorzystania Meksyku jako miejsca na dopracowanie naszej marki i rozszerzenie jej na inne kraje, aby w długofalowym procesie wypracować globalną markę, która obejmie również Stany Zjednoczone.

Periódico AM: Jak jesteś lub będziesz zaangażowana w codzienne funkcjonowanie firmy?

Madonna: Byłam zaangażowana w każdy etap procesu, począwszy od nazwy, logo, tożsamość marki i projekty wewnętrzne /zewnętrzne siłowni. Moim głównym celem jest stworzenie idealnych warunków, aby zachęcić naszych członków do myślenia o wynikach. Bardzo mocno zaangażowana byłam w globalny rozwój i szczegóły programów i treningu. Chcę, aby nasi członkowie klubu pokochali go, ale także by osiągali wyniki. W końcu Im ciężej tym lepiej…

Periódico AM: Jakie programy będą oferować centra Hard Candy fitness jakich nie można znaleźć gdzie indziej?

Madonna: Przez lata wypróbowałem setki dyscyplin, metod i różnych kombinacji. Bazując na moim doświadczeniu stworzyłam dziesiątki specjalistycznych programów zajęć umożlwiających rzeźbienie ciała. Wierzę w połączenie się z ciałem, duszą i umysłem. Członkowie klubu mogą znaleźć różne zajęcia, motywy tematyczne i związek z moją karierą i pasją do fitness.

Periódico AM: Ile kosztowała budowa centrum Hard Candy Fitness?

Madonna: Jeśli byłbyś na jednym z moich koncertów, wiedziałbyś, że nie oszczędzam?? I tak też jest w przypadku siłowni. Wydam tyle, ile jest to potrzebne, aby stworzyć centrum fitness o najwyższej klasie na świecie. Wszystkie sale będą miały bogaty program treningowy, indywidualne podejście ze strony pracowników, którzy będą zwracać uwagę na sposób poruszania się każdego członka klubu z wdziękiem i starannością, pierwszej klasy sprzęt cardio, Hard Candy bar, sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy by pomóc motywować naszych użytkowników . Muzyka i dzieła sztuki zostały wybrane osobiście przeze mnie i są to moi ulubieni artyści.
Będą tam także pierwszej klasy sauna i łaźnia parową, a także baseny. Ponadto strona internetowa i osobiści trenerzy będą stanowić jedną platformę - dotFit.com, która będzie także umożliwiać wszystkim użytkownikom skorzystanie z programu śledzenia kalorii. Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich użytkowników, którzy chcą być częścią Virtual Hard Candy Gym.

Periódico AM: Dlaczego wybraliście nazwę Hard Candy?

Madonna: Taki tytuł nosił mój ostatni studyjny album i bardzo mi się podobał. Pomyślałam, że będzie to idealne połączenie twardego ciała i czegoś miłego dla oka. Stworzyliśmy slogan Im ciężej tym lepiej…, bo to prawda. To sexy marka, które daje możliwość do zabawy i ćwiczeń.

Periódico AM: W jaki sposób centrum Hard Candy Fitness jest odbierane w Meksyku? Jak je promujecie?

Madonna: Dopiero zaczynamy, ale odpowiedź była fantastyczna. Popyt jest wystarczająco wysoki i mamy już wiele subskrypcji, więcej niż oczekiwaliśmy. Jesteśmy bardzo pewni co do kwestii rozwoju i wyników.

Periódico AM: Czy będziesz również ćwiczyć w tej siłowni i gdzie ćwiczysz teraz?

Madonna: Jak powiedziałam już, jestem całkowicie zaangażowana w ten projekt. Będę także udzielać lekcji tańca podczas otwarcia w Meksyku. Mam zamiar odwiedzać siłownie i uczestniczyć w promocji aktywny sposób.

Niestety, wielu ludzi na całym świecie nie jest w dobrej formie i nie uważa tego za ważną część swojego życia. Chciałabym, aby mój głos zachęcił ich do stosowania zdrowego stylu życia; nie tylko z Hard Candy Fitness .

Madonna, artystka i przedsiębiorca