20-09-2020
Britney tańczy do Madonny

20-09-2020
Klip do Music

20-09-2020
Hanky Panky w serwisach muzycznych

20-09-2020
Kylie Minogue chciałaby nagrywać z Madonną

13-09-2020
Madonna live na IGMadonna i milion dolarów kary w Rosji
Dodane przez: Angelus
data:26-07-2020
źródło: Madonna/billboard.com/tass.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


W 2012 roku, kiedy Madonna była w trasie MDNA Tour promującej kolejny studyjny album w Rosji zaczął się atak na społeczność LGBT. Pod pozorem ochrony ludności wprowadzono zakaz propagandy LGBT. Madonna postanowiła oczywiście, że nie będzie się stosować do zakazu, który jest tak naprawdę naruszeniem praw człowieka.

Ostatnio w mediach społecznościowych napisała, że nie zapłaciła kary miliona dolarów, którą rzekomo nałożono na nią w Rosji.
Prawda okazuje się jednak być inna, ponieważ kary nigdy nie było. Jak ustalił Billboard, po koncercie Madonny konserwatywni aktywiści wnieśli akt oskarżenia przeciwko artystce, promoterowi i właścicielowi obiektu, gdzie miał miejsce koncert. W swoim pozwie chcieli odszkodowanie w wysokości 333 milinów rubli, co wtedy było ok. 10,7 milionów dolarów amerykańskich. Wszystkie pozwy zostały ostatecznie oddalone.

Vitaly Milonov, który był odpowiedzialny za wprowadzenie tego prawodawstwa, twierdził, że Madonna mimo to powinna być ukarana grzywną za pojawienie się w Rosji i występ używając złej wizy.

Po wpisie Madonny wiele portali rosyjskich twierdziło, powołując się na sąd, że owej kary nigdy nie było...