05-07-2020
Dua Lipa i Madonna w jednym utworze?

05-07-2020
Madonna - 4 lipca jest kłamstwem

28-06-2020
Lola jak Madonna?

28-06-2020
Human Nature na spotify

21-06-2020
Kate Ryan coveruje HolidayMadonna o księżnej Windsor
Dodane przez: Angelus
data:09-05-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna powiedziała, że księżna Windsor była ofiarą nagonki opinii publicznej. Artystka, która jest w trakcie prac nad filmem o księżnej Windsor, twierdzi, że cały nazistowski bełkot o Wallis Simpson jest nie w porządku.

Madonna ma nadzieję królowa Elżbieta II udzieli jej pomocy w pracach przy filmie, jaki kręci o kryzysie związanym z abdykacją Edwarda VIII, a płomienne komentarze o Wallis Simpson raczej jej w tym nie pomogą.

Ludzie oskarżali Wallis o różne rzeczy. - mówi o swojej krajance. Mówili, że rzuciła urok na Edwarda. Mówili, że była hermafrodytą i lesbijką. Mówili o niej i Edwardzie, że sympatyzowali z nazistami. To tylko zwykła nagonka opinii publicznej, która skupia się na kimś, kto ma coś, czego wielu ludziom brakuje.

Fascynacja księcia i księżnej Windsor Hitlerem, zakłopotały brytyjski rząd, tym bardziej po tym jak spotkali się z nim w 1937 roku.

Mandrake donosił w marcu, że Madonna zwróciła się do królowej brytyjskiej z prośbą o wykorzystanie wnętrz pałacu królewskiego do zdjęć filmowych. Madonna chce, aby film był tak autentyczny jak to tylko możliwe i byłaby bardzo wdzięczna gdyby pozwolono jej go kręcić w niektórych miejscach. - mówi jeden z jej współpracowników. On kocha Wielka Brytanię, a Królową darzy największym szacunkiem.

Madonna, która podczas trwającego siedem lat małżeństwa z brytyjskim reżyserem Guyem Ritchie żyła w domu należącym kiedyś do sir Cecila Beatona planuje nakręcić film latem tego roku.

Piosenkarka była długo pod wpływem fascynacji kryzysem 1936 roku, kiedy to Edward VIII swoją wolą poślubienia amerykańskiej podwójnej rozwódki Wallis Simpson wywołał sytuację bezprecedensową w całej historii brytyjskiej monarchii.

Kryzys rozwiązano kiedy to Edward ogłosił swoją abdykację i sukcesję swojego brata Jerzego VI, który był ojcem królowej. Edwardowi nadano tytuł Księcia Windsoru i wtedy poślubił panią Simpson.


źródło: UK Telegraph