05-07-2020
Dua Lipa i Madonna w jednym utworze?

05-07-2020
Madonna - 4 lipca jest kłamstwem

28-06-2020
Lola jak Madonna?

28-06-2020
Human Nature na spotify

21-06-2020
Kate Ryan coveruje HolidayProblemy z filmem
Dodane przez: Angelus
data:08-05-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Nowy projekt filmowy Madonny może okazać się zagrożony po tym jak obsadę filmu W.E. opuścił Ewan McGregor, a za nim Vera Farminga, jak i część kluczowego zespołu produkcyjnego. Ewan przerwał rozmowy w sprawie obsadzenia go w roli króla, tymczasem Farminga odrzuciła rolę Simpson. Z udziału w filmie nie zrezygnowała Abbie Cornish, która ma się wcielić w Winthrop. Tak donosi Daily Mail.

Tymczasem producent David Partiff i szef ds. castingu Nina Gold również mieli zrezygnować z udziału przy kręceniu filmu. Jak twierdzi anonimowy informator duet poróżnił w koncepcji twórczej z Madonną i zauważył, że ciężko się jej z nimi współpracuje.

Ten sam informator mówi: Wszyscy reżyserzy są wymagający - to żadna nowość - aczkolwiek jest sposób by robić to z wdziękiem i dobrymi manierami.

Pojawiły się też plotki, że Madonna chciała do swojego filmu wykorzystać piosenki Sex Pistols Anarchy in The UK i God Save The Queen. Ścieżki miałyby być wykorzystane w scenie, gdzie 70letnia księżna Windsoru tańczy ze swoimi mopsami.

źródło: DigitalSpy