28-11-2021
Instagram Madonny ocenzurowany

28-11-2021
Madonna jako #2 w Billborad 100 Artists

21-11-2021
Czy Madonna podjudza Britney do wojny?

21-11-2021
William Orbit o Madonnie

14-11-2021
Sophie Ellis Bextor - Like A PrayerMadonna oświadczyła się Vanilla Ice?
Dodane przez: Angelus
data:31-10-2021
źródło: news.yahoo.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Co chwila, któraś z gwiazd, której blask mocno osłabł, wykorzystuje blask Madonny, by znowu zaistnieć. Tak samo wydaje się być w przypadku Vanilla Ice, który twierdzi, że Madonna mu się kiedyś oświadczyła.

Rewelacje te znajdziemy w książce Madonna: Unstoppable, w której Rob van Winkle miał powiedzieć:
Ona mi się oświadczyła. Na co ja odpowiedziałem, że jestem na to za młody. Ja dopiero zaczynam, wznoszę się. Przykro mi. Ale była taka kochana i spędziliśmy wspaniale czas. Sądzę, że mnie kochała, tak jak ja teraz, będąc najstarszym nastolatkiem w mieście.
Dobrze się bawiliśmy, dokądkolwiek poszliśmy i było nas tylko dwoje. To zabawne, ponieważ byliśmy przebrani, więc nigdy być nie wiedział, ale byliśmy wśród ludzi na ulicy. Poszliśmy na zakupy do centrum handlowego, jedliśmy w Chilli's and Waffle House. Miałem wąsy i szaloną perukę i okulary i chodziliśmy do kina i takie tam.


Madonnie miał się podobać film Cool as Ice: Podobał się jej. Była na moich koncertach i tańczyła. Uwielbiała hip-hop i taniec, ponieważ sama też układała choreografię do wielu swoich rzeczy. Ona potrafi zabawić ludzi.