28-11-2021
Instagram Madonny ocenzurowany

28-11-2021
Madonna jako #2 w Billborad 100 Artists

21-11-2021
Czy Madonna podjudza Britney do wojny?

21-11-2021
William Orbit o Madonnie

14-11-2021
Sophie Ellis Bextor - Like A PrayerLola o Madonnie w Interview
Dodane przez: Angelus
data:17-10-2021
źródło: nterviewmagazine.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonnę już w listopadzie będziemy mogli podziwiać w kolejnej sesji zdjęciowej i zapewne pojawi się też wywiad. Tymczasem w Interview magazine wywiad z jej córką - Lourdes przeprowadziła Debi Mazar.

Oczywiście pojawił się temat słynnej mamy-artystki:

Pierworodna córka Madonny przyznała, że Madonna to straszny control freak i kontrolowała mnie przez całe moje życie. Musiałam być całkowicie niezależną od niej, jak tylko ukończyłam szkołę średnią. Leon wyjawiła, że nie brała od swojej matki pieniędzy, co było sposobem na to, by ugruntować swoją samodzielność. Na mieszkanie w Nowym Jorku i college zarabiała, pracując jako modelka. W mojej rodzinie nie otrzymuje się zasiłku. Oczywiste jest, że dorastałam w uprzywilejowanych warunkach. Nie mogę tego zaprzeczyć. Sądzę jednak, że moja mam widziała dzieci innych sławnych osób i mówiła 'Moje dzieci takie nie będą.' Sądzę, że jeśli twoi rodzice za coś płacą, to mają nad tobą przewagę.


Leon wyjawiła także, że jej mama zachęcała ją, by patrzyła perspektywicznie i myślała poważnie o tym, co będzie chciała zrobić ze swoim życiem. Moja mama upiera się, bym zastanowiła się nad tym, by moja sława opierała się na czymś więcej niż tylko wyglądzie. Nie chcę, by ludzie pamiętali mnie tylko za to. To nie jest prawdziwe.

Obecnie kiedy nadal jest młoda i dobrze wygląda modelling to finansowo mądra decyzja. Dobrze się czuję, kiedy jestem zaangażowana w kształt kampanii, w których biorę udział. Nie jestem tylko modelką z definicji. Tańczę, mam specyficzny zmysł stylu i interesuję się estetyką, więc chętnie włączam to wszystko w moje projekty. Nie wiem jeszcze co sądzić o aktorstwie.

Jednym z powodów dlaczego nie jest pewna tej ścieżki kariery to, że aktorzy mnie naprawdę denerwują i nie mogę być w ich pobliżu. Jeśli chodzi o muzykę, to umiem śpiewać. Po prostu nie jestem tym zainteresowana. Może jest to zbyt bliskie rodzinnie.

Lourdes mówiła także o Gali MET:
Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam się tam pojawić. Może dlatego, że był to mój pierwszy raz i było to szalone. Jesteś w pokoju z tymi wszystkimi sławnymi ludźmi i masz z nimi rozmawiać i być ich przyjaciółką, nawet jeśli ich nie znasz. To nie jest dla mnie. Jest to na pewno przyjemne dla ludzi, którzy przyjaźnią się dużą ilością sławnych ludzi, ale to nie ja. Nie wiedziałam z kim rozmawiać. Czułam się niezręcznie i zadzwoniła do mojego chłopaka, ale kolacja była w porządku. Mam na myśli, że siedziałam obok Jeremiego O. Harrisa, którego uwielbiam i Iriny Shayk, którą uwielbiam. Była zabawna.

W czasie wywiadu pojawił się też temat muzyki Madonny i tego jak Lola reaguje, kiedy słyszy piosenki Madonny:
Nie czuję się zażenowana. Moje doświadczenia z muzyką mojej mamy się zmieniło wraz z wiekiem, ponieważ coraz bardziej widzę jak wpływową i niesamowitą jest kobietą i jak umacnia inne kobiety, wyprzedza i zawsze wyprzedzała swoje czasy. Nie pojmowałam tego całkowicie do czasu, kiedy zadałam sobie sprawę, jak ważne jest i co znaczy być kobietą. One jest najprawdopodobniej najciężej pracującą osobą, jaką znam. Nie odziedziczyłam tego, niestety, po nije. Odziedziczyłam jej manię kontroli, ale nie etykę pracy.

Zapytana o sekret pracowitości Madonny — To chore. Kiedy u niej jestem, chodzi po domu do około trzeciej nad ranem. Mówię do niej 'Co ty wyrabiasz? Kładź się spać'.