17-10-2021
Lola o Madonnie w Interview

10-10-2021
Madonna i Maluma w The Rolling Stone

10-10-2021
Madame X Tour w serwisach muzycznych

10-10-2021
Premiera Madame X Tour

10-10-2021
Madonna w The Tonight ShowTruth or Dare - 30 lat minęło
Dodane przez: Angelus
data:16-05-2021
źródło: theguardian.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Pierwszy paradokument Madonny Truth or Dare / In Bed With Madonna, obchodził w tym tygodniu 30lecie swojej premiery. Madonna rzadko wraca do przeszłości i chyba tym razem jedynym akcentem jest wpis pokazujący scenę z filmu, gdzie Madonna ma problemy z mikrofonem.
Film pokazuje nam też pierwszą trasę gdzie Madonna idzie na całość pod katem artystycznym, ponieważ wtedy po raz pierwszy zobaczyliśmy spiczaste staniki, a Madonna wywołała poruszenie symulowaną masturbacją w czasie Like A Virgin. Jednak sam paradokument nie stał się hitem, ponieważ fani mogli obejrzeć show, ale dlatego, że Madonna zaprosiła ich za kulisy do swojego życia.W świecie mediów społecznościowych nie jest to niczym specjalnym, ale wtedy było novum i było kilkukrotnie kopiowane mniej lub bardziej jawnie (Katy Perry: Part of Me ).

Można powiedzieć, że ostatnia okładka Vogue z Billie Eilish jest swego rodzaju hołdem dla Madonny, która wielokrotnie pojawiała się w takiej stylizacji.

Wracając do Madonny, my fani nadal czekamy na wydanie Blond Ambition Tour, które tak samo jak późniejsze Reinvention tour poztsjae oficjalnie niewydane.