05-07-2020
Dua Lipa i Madonna w jednym utworze?

05-07-2020
Madonna - 4 lipca jest kłamstwem

28-06-2020
Lola jak Madonna?

28-06-2020
Human Nature na spotify

21-06-2020
Kate Ryan coveruje HolidayMadonna i jej media społecznościowe
Dodane przez: Angelus
data:03-05-2020
źródło: pagesix.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna wzbudza mieszane emocje nie tylko na scenie czy w swoich teledyskach. Królowa Popu stała się jeszcze bardziej obecna w świadomości fanów od czasu, kiedy media społecznościowe stały się kanałem do komunikacji z fanami.

Królowa Popu nie zostaje bierna w czasie pandemii COVID19 i zaczęła publikować dzienniki z kwarantanny. W przypadku dzienników, jak i innych wpisów - Madonnie nie zawsze wychodzi i po fali oburzenia i krytyki wpisy znikają.

Ja ją czczę, wszyscy ją czciliśmy. Nadal tak jest, ale jestem rozczarowany/a. To jest tak, jakby wyprzedawała siebie, by utrzymać uwagę i nie wie, jak dziwnie jest to odbierane. Mam nadzieję, że się z tego otrząśnie. - mówi jedna z osób z bliskiego kręgu współpracowników.

Wielu twierdzi, że Madonna straciła przewodniczkę w zakresie wizerunku, po tym jak w 2015 na emeryturę odeszła jej wieloletnia rzeczniczka prasowa — Liz Rosenberg.

Nikt obecnie nie może jej nic powiedzieć. Liz mogła, ale już jej nie ma. Dlatego też [Madonna] idzie głębiej w szaleństwo. Bronię prawa sypiania z 25-latkiem, ponieważ jeśli byłaby 61-letniem mężczyzną sypiającym z 25-latką, to nikt nie mrugnąłbym na to okiem. Jednak sposób, w jaki ona to robi, daje wrażenie, że jest to w akcie desperacji. - mówi Brad Jeffries, który przez wiele lat był choreografem Madonny, włącznie z trasą Like a Virgin tour.

Część ludzi twierdzi, że zachowanie Madonny to nadal reakcja po 8-letnim małżeństwie z Guyem Ritchie. Madonna wtedy zmieniła kierunek o 180 stopni i osiadła na angielskiej wsi. Ritchie miał ją zniszczyć. Miał to być ostatni samiec alfa w jej życiu.
Mężczyźni w jej wieku sami uganiają się za 25-latkami.

Część ludzi twierdzi, że Madonna po tak długim okresie wyznaczania trendu, popada w strach popadania w niebyt.

Z kolei inni mówią, że u Madonny nic nie dzieje się bez planu...