23-01-2022
Kto zagra Madonnę?

23-01-2022
Wet Leg coveruje Material Girl

16-01-2022
You Can Dance 2?

16-01-2022
Czy Madonna już ma aktorkę do filmu?

02-01-2022
Tory Lanez pożycza, ale nie pyta o zgodęWilliam Orbit o Madonnie
Dodane przez: Angelus
data:21-11-2021
źródło: guardian.co.uk
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


William Orbit współpracował przy trzech albumach Madonny, przy dwóch z nich będąc głównym obok artystki producentem. Orbit właśnie ukończył pracę nad swoim pierwszym od 2014 roku albumem, w udzielnym wywiadzie mówi także o tym jak wyglądała współpraca z Madonną.

Producent opowiada o spotkaniu z Madonną w toalecie, gdzie się na natknął:
Byliśmy w Hit Factory [studio w Nowym Jorku] , kiedyś natknąłem się na nią w WC - nie zamknęła się. Ona akurat się załatwiała, a ja na to 'O mój Boże przeraszam bardzo.' Ona na to: 'William, wychowała się w rodzicie sześciorga dzieci z jedną toaletą, więc nie przejmuj się.

Po raz pierwszy pracowali ze sobą przy albumie Ray Of Light, który mnie zabił.
Miałem problemy rodzinne, które odłożyem na bok. Pamiętam, że tej zimy byłem bardzo chory, w wieku 43 lat, byłem fizyzcznie wykończony.

Madonna w tym czasie miała dopiero swoje pierwsze dziecko, goniła do roboty. Orbit opowiada, że było mu dobrze w tej ciężkiej atmosefrze - Rozkwitłem w trakcie. Ona jest cudowną producentką. Jeśli napisane jest - wyprodukowane przez Madonnę i Williama Orbita, to ludzie nnnie nie przyznają jej zasług w produkcji. Ale ona była tak samo odpowiedzialna za wynik jak ja.

Jednakże album MDNA i jego odbiór, porażka, trochę go przybił. Orbit sądzi, że ageizm był tutaj jednym z powodów niepowodzenia. Wtedy czuł się coraz dfustrowany i wierząc, że jest bezużyteczny i wypalony.