09-08-2020
Madonna współtworzy scenariusz?

09-08-2020
Madonna wraca do Warner Music?

09-08-2020
Madonna - Dua Lipa remix album

09-08-2020
Aktualizacja na Spotify i Youtube

02-08-2020
Madonna przefiltrowanaMadonna i milion dolarów kary w Rosji
Dodane przez: Angelus
data:26-07-2020
źródło: Madonna/billboard.com/tass.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


W 2012 roku, kiedy Madonna była w trasie MDNA Tour promującej kolejny studyjny album w Rosji zaczął się atak na społeczność LGBT. Pod pozorem ochrony ludności wprowadzono zakaz propagandy LGBT. Madonna postanowiła oczywiście, że nie będzie się stosować do zakazu, który jest tak naprawdę naruszeniem praw człowieka.

Ostatnio w mediach społecznościowych napisała, że nie zapłaciła kary miliona dolarów, którą rzekomo nałożono na nią w Rosji.
Prawda okazuje się jednak być inna, ponieważ kary nigdy nie było. Jak ustalił Billboard, po koncercie Madonny konserwatywni aktywiści wnieśli akt oskarżenia przeciwko artystce, promoterowi i właścicielowi obiektu, gdzie miał miejsce koncert. W swoim pozwie chcieli odszkodowanie w wysokości 333 milinów rubli, co wtedy było ok. 10,7 milionów dolarów amerykańskich. Wszystkie pozwy zostały ostatecznie oddalone.

Vitaly Milonov, który był odpowiedzialny za wprowadzenie tego prawodawstwa, twierdził, że Madonna mimo to powinna być ukarana grzywną za pojawienie się w Rosji i występ używając złej wizy.

Po wpisie Madonny wiele portali rosyjskich twierdziło, powołując się na sąd, że owej kary nigdy nie było...