18-06-2019
God Control - kolejny singiel

18-06-2019
Uk Chart: Madonna vs. Bruce Springsteen

18-06-2019
Billboard Dance Songs: Medellin #2

16-06-2019
Madonna o Madame X

16-06-2019
Madonna: Madame XNowy Rok - Madonna w Stonewall Inn
Dodane przez: Angelus
data:01-01-2019
źródło: variety.com/justjared.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna niedawno została ogłoszona ambasadorem Stonewall w 2019 roku, kiedy przypada 50. rocznica zamieszek w Nowym Jorku właśnie w Stonewall. Upatruje się w tym wydarzeniu początek walk o prawa LGBT.

Królowa Popu rozpoczęła pełnienie swojej funkcji od niespodziewanego występu w Stonewall Inn. Królowa Popu nie pojawiła się sama, towarzyszył jej syn David.

Madonna wygłosiła krótkie przemówienie. Następnie wykonała fragmenty dwóch utworów z pomocą Davida - Like APrayer i Can't Help Falling in Love With You.

Madonna zaczęła słowami:

Stoję tutaj dumnie w miejscu, gdzie narodziła się duma, legendarnym Stonewall Inn, przy narodzinach Nowego Roku. Zebraliśmy się dziś by świętować 50 lat rewolucji.

Potem kontynuowała mówiąc o walce z nienawiścią, dyskryminacją i przede wszystkim obojętnością. Nie zapomnijmy nigdy o zamieszkach Stonewall i tych, którzy postawili się i powiedzieli 'Dość'. Pół wieku później Stonewall stało się znaczącą chwilą i krytycznym wydarzeniem w historii.

Nie możecie sobie wyobrazić, jak jestem szczęśliwa, mogąc wrócić do Nowego Jorku, gdzie marzenia się rodzą i są wykuwane w ogniu i powoływane do życia, gdzie jestem dumna, mogąc mówić, że moja podróż artystki i moje zaangażowanie w równość ludzi się zaczęło.

Jeśli naprawdę poświecilibyśmy czas by poznać siebie, to stwierdzilibyśmy, że krwawimy krwią o tym samum kolorze i wszyscy potrzebujemy kochać i być kochanym.

Zapamiętajmy, tych, o których walczymy — nas samych, dla siebie nawzajem, ale szczerze i najważniejsze, o co walczymy? Przez minutę zastanówmy się, jak możemy wnieść więcej miłość i pokoju w 2019 rok. Zastanówmy się nad tym jak możemy przypadkowo sprawić by było więcej spontanicznych aktów uprzejmości. Może znajdziemy szparę, by wpuścić światło. Czy jesteście gotowi by to zrobić?