19-05-2019
Madame X: kolejna wersja płyty na winylu

19-05-2019
Madonna - Eurowizja 2019

18-05-2019
Future i Soltera, klip do Crave

18-05-2019
Madonna na Eurowizji

17-05-2019
Future - Madonna feat. QuavoO MDNA Skin i nowym albumie
Dodane przez: Angelus
data:02-10-2018
źródło: wwd.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna udzieliła ostatnio wywiadu w związku ze wzmożoną promocją MDNA Skin. Królowa Popu dużo miejsca poświęciła produktowi Beauty Roller, który ostatnio pojawia się w klipie reklamowym.

Madonna przebrana za pannę młodą mówi o tym, by wydać się za mąż ze swoją skórą prezentując przy tym ten produkt. Jak mówi sama Madonna miała do czynienia z podobnymi urządzeniami i jak na razie żadne z nich nie spełniało jej oczekiwań.

Japońska firma MTG, które wprowadziła z Madonną MDNA SKIN na rynek, pokazała jej wałek z węgla aktywnego. Jak twierdzi artystka sama go używa kiedy jest już zmęczona, a jeszcze musi wyjść.

Królowa Popu twierdzi także, że jej linia produktów nie jest skierowana do konkretnej płci i używać jej mogą kobiety i mężczyźni.

Mężczyźni powinni zajmować się własną pielęgnacją. Właściwie irytuje mnie fakt, że tego nie robią. Mężczyźni zawsze w jakiś sposób dbali o siebie, ale sądzę, że dawano im poczucie, że nie wolno im się do tego przyznawać lub muszą się tego wstydzić albo to ukrywać, co jest głupotą. To jest wspaniałe i powinno się to przyjąć i powinniśmy dbać o siebie i zajmować się swoją skórą i włosami i pielęgnacją. Sądzę, że seksistowskie jest mówienie, że kobiety powinny dbać o siebie. Mężczyźni powinni także dobrze wyglądać.

Madonna twierdzi, że równocześnie pracuje także nad nową muzyką.

Kończę mój album, który wydam w przyszłym roku. Tak, pomiędzy tymi mgiełkami różanymi i serum tworzę także nową muzykę. Nie mogę zrezygnować z mojego głównego zajęcia.