20-04-2019
Maluma słyszy Medellin

20-04-2019
za kulisami Medellin

20-04-2019
Madame X - 4 single przed albumem

20-04-2019
BMA: Madonna i Maluma wykonają Medellin

20-04-2019
Medellin - recenzjeBillboard: 5 próśb na nowy album
Dodane przez: Angelus
data:02-09-2018
źródło: billboard.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna nadal nie podała nam terminu premiery swojego kolejnego albumu. Tym bardziej nie wiadomo nic o nowym singlu. Na razie artystka wyjawiła, że album będzie inny i można domniemywać, że zrezygnuje tym razem ze stylistyki EDM, która towarzyszyła jej przez ostatnie dwa albumy bardzo mocno.

Billboard w oczekiwaniu na więcej informacji zaczął mówić o tym, co chętnie by usłyszał na nowym albumie Madonny.

Niech Madonna śpiewa — chodzi tutaj o rezygnację ze wszystkich kombinacji, z jakimi do tej pory mieliśmy okazję się spotkać w przypadku albumu Madonny. Mowa między innymi o wokoderze, ponieważ Madonna brzmi przyjemnie dla ucha w swoim niezmodyfikowanym wokalu.

Jeden producent lub dwóch zamiast wielu — Madonna sama uskarżała się przy okazji 20lecia Ray Of Light na tzw. song writing camps. Kiedyś potrafiła zebrać Patricka Leonarda i Stephena Braya tworząc Like A Prayer czy też Shepa Pettibone i Andre Bettsa przy Erotice. Ostatnim razem udało jej się tylko dwa razy przy Ray Of Light (William Orbit) i Confessions on a Dancefloor (Stuart Price) odnosząc potężny sukces. MDNA - robiony w pośpiechu i właśnie z wieloma producentami ten sukces przespał.

Europejskie wpływy przynosiły Madonnie także popularność, więc może wspomniane wpływy portugalskie zabrzmią głośno w nowych utworach.

Może czas zrezygnować z duetów, gdzie czasami sama Madonnie nie pamięta, że MIA pojawiła się na B-Day Song. Tymczasem 4 Minutes przyniósł sukces, ale czy Justin nie skradł Madonnie uwagi?

Madonna mogłaby trochę wrócić do korzeni. Przy okazji COAD mówiła, że czuje, że chce po prostu się bawić - jak twierdzą w Billboard - chętnie dadzą Madonnie odwrócić swoją uwagę od problemów tego świata, choć na chwilę.