20-02-2019
#Magic - to nie tytuł albumu!

17-02-2019
Erotica na białym winylu w Wielkiej Brytanii

07-02-2019
Nagroda GLAAD dla Madonny

07-02-2019
#Magic - sesja zdjęciowa się odbyła

03-02-2019
Eurowizja: Madonna jednak wystąpi?Fala nienawiści i #SupportMadonna
Dodane przez: Angelus
data:15-05-2018
źródło: gala.pl
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna kasuje zdjęcia na Instagramie po fali krytyki fanów, którzy zarzucają jej bardzo zły wygląd? Na to wygląda! Królowa muzyki pop usunęła za swojego konta na Instagramie zdjęcie ze swoimi dziećmi (rodzoną Lourdes oraz adoptowanymi Mercy James, Esther i Stelle Ciccone), po tym, jak fani zaczęli wypisywać negatywne komentarze dotyczące wyglądu jej twarzy. Gwiazda tak bardzo się nimi przejęła?

Madonna usunęła właśnie ze swojego Instagramu zdjęcie z dziećmi, które zamieściła z okazji obchodzonego w minioną niedzielę w USA Dnia Matki. Powodem były negatywne komentarze na temat jej wyglądu. Fani mieli zamieszczać pod zdjęciem negatywne komentarze odnoszące się do jej wyglądu, w szczególności jej rysów twarzy, które znacznie się zmieniły na przestrzeni ostatnich lat. To właśnie fala hejtu, która niepodziewanie spadła na piosenkarkę, miała zmusić ją do tego, aby usunąć zdjęcie z medium społecznościowego. Ta bardzo ją zabolała?

#SupportMadonna - na czym polega akcja?
Choć część fanów Madonny (czy można ich jednak tak nazywać?) postanowiła wypowiedzieć się negatywnie na temat jej obecnego wizerunku, to jednak spora ich grupa postanowił wziąć ją w obronę. W reakcji na decyzję Madonny o usunięciu zdjęcia z dziećmi z Internetu, fani szybko zorganizowali akcję #SupportMadonna, do której szybko włączył się najbardziej zagorzali fani i fan-cluby wokalistki na całym świecie.

Jak zatem widać, Madonna w gronie sowich obserwatorów ma nie tylko hejterów, lecz także zagorzałych fanów, którzy zawsze staną po jej stronie, A Wy do której grupy należycie? Uważacie, że hejt pod zdjęciami gwiazd jest powodem do tego, żeby usuwać je z mediów społecznościowych?