17-03-2019
Pond vs. Ray of Light

17-03-2019
Strike a Pose pokaz na Dolnym Śląsku

13-03-2019
Madonna na Eurowizji czy jednak nie?

10-03-2019
Maluma o pracy z Madonną

09-03-2019
Truth or Dare w Wielkiej BrytaniiKiedy Madonna nagrywała Swim...
Dodane przez: Angelus
data:12-04-2018
źródło: wmagazine.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Czasami musi upłynąć bardzo dużo czasu od pewnych wydarzeń by pojawiły się szczegóły, o których wie bardzo mało osób.

Tak też jest ze niestety tragicznym wydarzeniem jakim było morderstwo Gianniego Versace, o którym w tym roku pojawił się serial American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace.

Wydarzenie z domu Versace okazują się mieć Madonnę w tle, a także szczegóły związane z nagrywanym wtedy albumem.

Po identyfikacji pojechała do willi Gianniego na Ocean Drive. Madonna czekała na mnie w środku. Nigdy nie zapomnę jak próbowała mnie pocieszyć w tym czasie. Wszędzie w domu byli agenci FBI. Przesłuchiwali każde z nas i zaglądali do każdej szuflady, koszmar. Mój brat został właśnie zamordowany a nas traktowano jak podejrzanych. Ale prawdopodobnie to jest to, co FBi musi robić. - mówi Donatella w wywiadzie dla Sssense.

Okazuje się zatem, że Madonna, która nie pojawiła się i nie wspomniano o niej w serialu była w tym czasie przy rodzinie Versace. Zapewne gdyby autor serialu - Ryan Murphy wiedział, że Królowa Popu była w pobliżu, to wprowadził by ją w fabułę jak to zrobił wcześniej z siostrami Kardashian przy serii o O.J. Simpsonie.

W owym czasie Madonna zajęta była pracą nad Ray of Light. Jak powiedział w jednym z wywiadów William Orbit: Nagrywaliśmy 'Swim' w dniu morderstwa Versace. Madonna była bardzo zaprzyjaźniona z nim i jego siostrą, Donatellą, która była na ulicy, roztrzęsiona, kiedy rozmawiała z Madonną przez telefon. Madonna nagrała jednak utwór, gdzie jej wokal, który zapewne dlatego ma tak emocjonalny wydźwięk.

Wszystko łączy się ze sobą ,ponieważ Madonna miała w tym czasie dom w Miami i była częstym gościem w posiadłości Versace. Nie byłoby zatem niczym dziwnym gdyby wstrzymała prace nad albumem po tym jak otrzymała wieści o śmierci bliskiego przyjaciela i poleciała do Miami. Jak Madonna weszła niezauważona z armią mediów przed wejściem? Jak się okazuje posiadłość miała bardziej ukryte, prywatne wejścia na tyłach i być może Madonna z niego skorzystała. Dlatego też dowiadujemy się o tym od kogoś, kto wtedy przebywał w domu.