19-09-2018
MDNA Skin - now reklama

16-09-2018
Madonna vs. Gaga: tabloidy generują plotki

16-09-2018
Kolejny list na aukcji

16-09-2018
Nile Rogers o Madonnie

15-09-2018
Lourdes na New York Fashion WeekNiki Haris o współpracy z Madonną
Dodane przez: Angelus
data:07-01-2018
źródło: aspentimes.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Niki Haris pracowała z Madonną bardzo długo. Była chórzystką Królowej Popu podczas Who's That Girl tour, pojawiła się w filmie Truth or Dare, a także w legendarnym klipie od Vogue. Śpiewała i tańczyła z Madonną przez okres Ray of Light.

Haris opuściła Madonnę by rozpocząć karierę solową. A czego nauczyła się od Madonny?

Nauczyłam się dyscypliny w tworzeniu twojej wizji i trzymania się jej. Poza tym także bycia pewnym, że żyjesz według własnego scenariusza nie oceniając siebie oczami innych.
Ludzie mówią jak wykalkulowana ona jest, ale widziałam wiele razy kiedy tego nie robiła i kierowała się intuicją.
Nauczyłam się tak wiele od niej na początku. Dobre rzeczy, z których teraz korzystam i zdarza mi się - 'O to miała na myśli'.


Z Madonną Niki grała na wielkich stadionach, teraz grywa w małych klubach jazzowych jak JAS Cafe, gdzie ma się bardziej osobistą łączność z publicznością.

Sądzę, że ludzie grający na wielkich stadionach powinni zacząć grać w mniejszych lokalach w bardziej intymnym kawiarniano-kabaretowym stylu. Kiedy grasz dla 100 tysięcy ludzi coś gubi się w uczuciu, że możesz dotknąć fizycznie ludzi. W bardziej intymnej sytuacji jesteś bardziej bezbronny, co wyczuwa publiczność.