28-06-2020
Lola jak Madonna?

28-06-2020
Human Nature na spotify

21-06-2020
Kate Ryan coveruje Holiday

21-06-2020
Dua Lipa marzy o kaierze jak Madonny?

14-06-2020
Madonna protestuje w Los AngelesKolejny koniec Madonny ?
Dodane przez: marcinrk
data:17-05-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


W sobotnim wydaniu brytyjskiego "The Daily Telegraph" zamieszczono artykuł, w którym Sarrah Le Marquand wyraziła swoją aprobatę i uznanie dla kobiet, które są po 40-tce, i nie tylko ciągle pozostają aktywne w show biznesie, ale także wyglądają atrakcyjnie. Autorka podaje przykład Kylie Minogue i Heather Mills, które dopiero co przekroczyły czterdziesty rok życia i trudno uznać, że są "stare" a w komentarzach internetowych pojawiają się określenia na ich temat typu "emerytka", "indycza szyja" i tym podobne. Le Marquand podaje dla kontrastu przypadek Madonny, która od ponad dekady wzrusza ramionami na uwagi w stylu , że się skończyła , "ma już z górki" i jest za stara.

Właściwie za stara na co ? I gdzie jest napisane, że gwiazda pop musi zniknąć po przekroczeniu określonego wieku ?- pyta autorka. Dzięki swojemu niezwykle wygimnastykowanemu ciału i przemyślanemu marketingowi, Madonna pozostaje bardziej na czasie niż cała rzesza połowę od niej młodszych gwiazdeczek.

W show biznesie, którym rządzą niejasne reguły dotyczące tego kto jest mega gwiazdą a kto nie, okazuje się, że jedyna rzeczą jaka pozwala przetrwać jest umiejętność kontaktu z publicznością. Dopóki fani będą się nią interesować, Madonna ku przerażeniu swoich przeciwników, nie stanie się dinozaurem, tylko dlatego, że niedługo zdmuchnie ze swojego tortu urodzinowego 52 świeczki.

źródło: Daily Telegraph