31-05-2020
Guy Oseary rezygnuje z Mavericka

31-05-2020
Madonna komentuje śmierć George'a Floyda

31-05-2020
Sophie Ellies Bextor: Lika a Prayer

24-05-2020
Madonna na Coachella: Hung Up

24-05-2020
Madame X Tour DVD/Blu-ray wkrótce?Madonna wspiera walkę z COVID19
Dodane przez: Angelus
data:05-04-2020
źródło: madonna.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Królowa Popu nie siedzi bezczynnie. Madonna postanowiła przekazać milion dolarów fundacji Bill & Melinda Gates Foundation na walkę z koronawirusem. Pieniądze mają być wykorzystane na badania nad lekiem i szczepionką.

Dołączam do wysiłków fundacji Bill & Melinda Gates Foundation by znaleźć lek przeciwko zakażeniu lub leczący z zakażenia CIVID-19. Potrzebujemy tego by pomóc pracownikom ochrony zdrowia, tym najbardziej narażonym, i wszystkim naszym przyjaciołom i rodzinom.


Mówię o tym: Jestem pod wrażeniem pracy fundacji Bill & Melinda Gates Foundation i pilnym wysiłkom COVID-19 Therapeutics Accelerator by znaleźć nowe lub istniejące leki, które mogłyby zapobiec lub leczyć zakażenie. Zaprzęgniecie do pracy siły i wiedzy społeczności naukowej, istotny postęp naukowy Akceleratora powie nam jak zakończyć tę pandemię i zapobiec w przyszłości wpływowi wirusa. Wysyłam potężną wdzięczność i siłę osobom, które odpowiedziały jako pierwsze, personelowi medycznemu i naukowcom, którzy chronią nasze społeczności, tym cierpiącym i najbardziej narażonym.