09-08-2020
Madonna współtworzy scenariusz?

09-08-2020
Madonna wraca do Warner Music?

09-08-2020
Madonna - Dua Lipa remix album

09-08-2020
Aktualizacja na Spotify i Youtube

02-08-2020
Madonna przefiltrowanaMadonna wspiera walkę z COVID19
Dodane przez: Angelus
data:05-04-2020
źródło: madonna.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Królowa Popu nie siedzi bezczynnie. Madonna postanowiła przekazać milion dolarów fundacji Bill & Melinda Gates Foundation na walkę z koronawirusem. Pieniądze mają być wykorzystane na badania nad lekiem i szczepionką.

Dołączam do wysiłków fundacji Bill & Melinda Gates Foundation by znaleźć lek przeciwko zakażeniu lub leczący z zakażenia CIVID-19. Potrzebujemy tego by pomóc pracownikom ochrony zdrowia, tym najbardziej narażonym, i wszystkim naszym przyjaciołom i rodzinom.


Mówię o tym: Jestem pod wrażeniem pracy fundacji Bill & Melinda Gates Foundation i pilnym wysiłkom COVID-19 Therapeutics Accelerator by znaleźć nowe lub istniejące leki, które mogłyby zapobiec lub leczyć zakażenie. Zaprzęgniecie do pracy siły i wiedzy społeczności naukowej, istotny postęp naukowy Akceleratora powie nam jak zakończyć tę pandemię i zapobiec w przyszłości wpływowi wirusa. Wysyłam potężną wdzięczność i siłę osobom, które odpowiedziały jako pierwsze, personelowi medycznemu i naukowcom, którzy chronią nasze społeczności, tym cierpiącym i najbardziej narażonym.