27-09-2020
Madame X - nowe perfumy od Madonny

27-09-2020
Anne Winter chce zagrać Madonnę

20-09-2020
Britney tańczy do Madonny

20-09-2020
Klip do Music

20-09-2020
Hanky Panky w serwisach muzycznychMadonna odwołuje koncert 22 grudnia
Dodane przez: Angelus
data:29-12-2019
źródło: Madonna
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna była zmuszona tego samego wieczoru odwołać koncert. 22 grudnia miał odbyć się ostatni koncert amerykańskiej części Madame X Tour. Jednak na dwie godziny przed startem show odwołano. Pierwotnie nieoficjalna wiadomość mówiła o skręconej kostce. Sama Królowa Popu opublikowała wiadomość do fanów:

Byłam we łzach od bólu spowodowanego moimi kontuzjami. Przez kilka ostatnich dni był on nie do opisania. Z każdą piosenką, którą śpiewałam, modliłam się by dotrwać do kolejnej i przetrwać show.
Moje modlitwy zostały wysłuchane. I udało mi się.
Myślę o sobie jak o wojowniczce. Nigdy nie rezygnuję, nigdy się nie poddaję, nigdy nie kapituluję!
Jednak tym razem musiałam posłuchać swojego ciała i zaakceptować, że mój ból to ostrzeżenie. Chciałabym, by moi fani wiedzieli, jak bardzo jest mi przykro. Zanim odwołałam mój ostatni koncert, spędziłam ostatnie dwa dni z lekarzami. Skany, ultradźwięki, prześwietlenia. Stukania i badania i więcej łez.
Wyrazili się bardzo jasno, że jeśli będę kontynuować moją trasę — muszę odpocząć tak długo, jak jest to możliwe, by nie powodować dalszych nieodwracalnych uszkodzeń w moim ciele. Nigdy nie pozwoliłam, by kontuzja powstrzymała mnie od występu, ale tym razem muszę zaakceptować, że nie ma wstydu w byciu człowiekiem i wcisnąć guzik pauza.
Dziękuję wam wszystkim za wyrozumiałość, miłość i wsparcie.
Jak mówią słowa 'Batuki'... 'To była długa droga... Panie miej miłosierdzie. Musi nadjeść zmiana.' I nadejdzie, ponieważ MADAME X jest wojowniczką.
Wesołych Świąt!
Madonna