22-11-2020
Nowy album?

15-11-2020
Jak Madonna?

15-11-2020
Madonna w studio nagraniowym

15-11-2020
Madonna nie pracuje ze skorpionami

08-11-2020
Jennifer Lope jako MadonnaLourdes w odważnym performance
Dodane przez: Angelus
data:13-12-2019
źródło: kobieta.pl
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Kilkadziesiąt modelek zdjęło ubrania, żeby oddać się miłosnym uniesieniom na oczach widzów. Taka symulowana orgia to pomysł katalońskiej artystki Carloty Guerrero i marki Desigual, który został pokazany w Art Basel podczas tygodnia sztuki w Miami. Performance wzbudził kontrowersje.

Lourdes Leon wraz z grupą kilkudziesięciu osób wystąpiła w symulowanej orgii katalońskiej artystki Carloty Guerrero i marki Desigual. Performance odbył się w Art Basel podczas tygodnia sztuki w Miami.

Na jednym ze zdjęć na pierwszym planie widzimy piękną zdecydowaną dziewczynę z długimi czarnymi włosami i nieogolonymi nogami, która stoi naprzeciwko innej modelki, by za chwilę zrzucić ubranie i rozpocząć namiętny pocałunek. To Lourdes Leon, która podobnie jak jej mama nie boi się szokować. Córka Madonny ma już za sobą chociażby udział w imprezie Pornhub podczas nowojorskiego tygodnia mody.

Love Different - pod takim hasłem został zaprezentowany spektakl Carloty Guerrero i Desigual. Piętnaście modelek i modeli ubranych w ubrania z kolekcji Desigual stanęło na wprost siebie twarzą w twarz na tle białych rzeźb, by potem zrzucić ubrania i oddać się miłosnym uniesieniom na oczach widzów. Była to swojego rodzaju sztuka w trzech aktach: Poszukiwanie, Spotkanie i w końcu Połączenie.

To, co wydarzyło się Art Basel w Miami dla wielu jest zjawiskiem szokującym, a z pewnością czymś nowym na rynku komercyjnym. Czy można to podciągnąć pod pewnego rodzaju sztukę, a może chęć szokowania w celu zwrócenia uwagi? Czy my odbiorcy potrzebujemy coraz mocniejszych wrażeń? Czy coś co do tej pory było nam znane z kart książek, czy obrazów wielkich malarzy zrzuca kotarę i wychodzi na ulice?

Jak Wam się podoba taki pomysł prezentowania sztuki?