14-07-2019
Lola wychodzi za mąż?

10-07-2019
I Rise (Tracy Young's Official Pride Remix)

10-07-2019
Stranger Things: Angel

07-07-2019
Material Girl w Stranger Things 3

07-07-2019
Madame X na listach spadaMadonna zamyka Pride Month
Dodane przez: Angelus
data:03-07-2019
źródło: huffingtonpost.com/billboard.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Królowa Popu pojawiła się z występem 30 czerwca, zamykając obchody Pride Month. Madonna wystąpiła nie tylko w ramach wspierania społeczności LGBT, ale takżę w jakiś sposób w ramach wypełniania obowiązków ambasadorki.

Podczas swojego występu, utrzymanego w stylistyce Madame X, Madonna wykonała Vogue, American Life, God Control,a także I Rise. Tym razem nie pojawiło się Like A Prayer, które artystka dość często wybiera do repertuaru swoich występów na żywo. Występ był podobno rejestrowany kamerami.

W czasie występu pojawiła się także mowa:
Pięćdziesiąt lat walki o wolność. Pięćdziesiąt lat tolerowania dyskryminacji, nienawiści i niepohamowania w mowie. Pięćdziesiąt lat krwi, potu i łez. Pięćdziesiąt lat niepoddawania się strachowi. Razem przeszliśmy tę drogę i jestem bardzo dumna i zaszczycona mogąc dzielić ten historyczny wieczór z wami.
Od kiedy przyjechałam do Nowego Jorku jako mała dziewczynka, zawsze byłam przyjmowana przez gejowską nację. Zawsze czułam się jak outsider, ale wy sprawiliście, że czułam się jak członek społeczności LGBTQ. Dziękuję wam z głębi serca.