31-05-2020
Guy Oseary rezygnuje z Mavericka

31-05-2020
Madonna komentuje śmierć George'a Floyda

31-05-2020
Sophie Ellies Bextor: Lika a Prayer

24-05-2020
Madonna na Coachella: Hung Up

24-05-2020
Madame X Tour DVD/Blu-ray wkrótce?Dexter Fletcher chce nakręcić film o Madonnie
Dodane przez: Angelus
data:02-06-2019
źródło: out.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Dexter Fletcher ma już na koncie dwa filmy będące biografią gwiazd. Zarówno Bohemian Rhapsody jak i Rocketman okazały się hitami, jednak ten pierwszy mocno krytykowany przez fanów za nieścisłości w historii Queen.

Teraz Fletcher wyznał, że chętnie podjąłby się kolejnego wyzwania, którym miałby być film o Madonnie.

Zapytany o to czy wybór między filmami o Madonnie czy Cher opowiedział, że wybrałby Madonnę:
Zrobiłby film o Madonnie. To brzmi jak jazda kolejką górską! Byłby wyjątkowy. Nie wiem czy ona była by zadowolona z tego [pomysłu]... ale jak wyjątkowe życie to by było. Jeśli miałbym się zająć inna ikoną, to byłaby to ona. Jest wyjątkowa.

Madonna jednak do tej pory ni była zadowolona z żadnego pomysłu związanego ze swoją filmową biografią. Królowa Popu nie zaaprobowała żadnego pomysłu. Uważa, że taki film powinien powstać po jej całkowitą kontrolą.

W 2017 roku krążyły plotki o filmie Blond Ambition. Wtedy Madonna ewidentnie skomentowała pomysł i podjęła działania mające na celu jego zblokowanie. Całość podsumowała następująco:

Nikt nie wie co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę opowiedzieć moją historię. Każdy inny, kto podejmuje te próby jest szrlatanem i głupcem. To szukanie szybkiego zysku bez wykonania pracy. To choroba naszego społeczeństwa.