17-11-2019
Madame X Tour: Goście Specjalni

17-11-2019
Crave Part 2

17-11-2019
Like A Virgin: 35 lat

10-11-2019
Madame X Tour Fani tarcą cierpliwość

10-11-2019
Crave - numer jeden po raz 49Madonna w Tetu
Dodane przez: Angelus
data:23-05-2019
źródło: drownedmadonna.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna gości na okładce kolejnego czasopisma. Tym razie jest to TETU o tematyce LGBT. Królowa Popu udzieliła także wywiadu o nowym albumie, który znajdziemy w środku.

Madonna przyznaje, że album nacechowany jest politycznie i jest swego rodzaju kontynuacją American Life. [...]mam nadzieję, że tymi nowymi piosenkami zainspiruję ludzi do działania [...]

Pojawia się fragment tekstu utworu Killer Who Are Patying : I’ll be Israel if Israel is imprisoned / I’ll be Islam, if Islam is attacked.Tutaj artystka mówi o tym, że społeczeństwo lubi kategoryzować ludzi, kiedy widzimy świat jako całość, nie we fragmentaryczny sposób.

Dowiadujemy się, że Madonna wyprodukowała z Mirwaisem sześć utworów na płycie. Stwierdza, że za każdym razem, kiedy razem tworzą, to utwory nabierają politycznej wymowy.

Tymczasem Dark Ballet, który ma się pojawić juz 7 czerwca jest inspirowany historią Joanny d'Arc. Madame X i Joanna d'Arc spotykają się.

Madonna mówi o tym, że ludzie dają jej status ikony LGBT, ona sobie go nie wzięła. Jestem szczęściarą, że mam głos i mogę go uzyć by walczyć o prawa tych, których się mniej słucha. Jeśli Tetu sądzi, że jestem ikoną, to jestem ikoną.

Album narodził się w Portugalii, ale jest pełen wpływów. Album jest wyrazem czasu spędzonego w Portugalii i wpływów z jakimi Madonna miała kontakt od czasu kiedy tam mieszka.

Dino D’Santiago pomógł Madonnie komunikować sie z muzykami z Cape Verde, którzy nie mówią po angielsku. To z nim Madonna stworzyła , piosenkę, której nie ma na albumie deluxe Ciao Bella. Madonna także konsultowała z nim brzmienie Killers Who Are Partying i Extreme Occident, które stworzyła pod wpływem morna.