15-09-2019
Eurowizja: KAN pozywa Live Nation

12-09-2019
Madame X Tour: prawdopodobna set lista

12-09-2019
Winylowe przezroczyste reedycje Rhino

10-09-2019
I Rise na RSD Black Friday?

10-09-2019
Madame X Tour: kolejne terminyMadonna na Eurowizji
Dodane przez: Angelus
data:18-05-2019
źródło: timesofisrael.com/thsun.co.uk
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Królowa Popu pojawi się na scenie 18 maja w czasie finałowego koncertu konkursu Eurowizji. O udziale artystki spekulowano od dawna i do ostatniej chwili nie było wiadomo czy Madonna pojawi się na scenie w Tel Awiwie.

Roger Waters nawoływał Królową Popu do odmowy występu w związku ze sytuacją polityczną w regionie.

Madonna przed rozpoczęciem Eurowizji wydała oświadczenie:
Nie przestanę grać muzyki, by dopasować się do czyjegoś politycznego planu i nie przestanę wypowiadać się o prawach człowieka, gdziekolwiek to może być. Moje serce płacze za każdym razem, gdy w tym regionie świata giną niewinne osoby. To jest często czyn mający podpierać polityczne cele ludzi, którzy korzystają z tego starożytnego konfliktu. Mam nadzieję i modlę się, że wkrótce uwolnimy się z tego okropnego cyklu zniszczenia i stworzymy nowe drogi ku pokojowi.

Królowa Popu według wcześniejszych informacji wykona Like A Prayer i jak się okazuje Future, w którym pojawia się Qauvo. Dołączy on od Madonny na scenie, ponieważ przebywa obecnie w Tel Awiwie.Madonna jednak nie wyjdzie na swoim występie do przodu jeśli chodzi o finanse. Jak podaje the Sun, Madonna pojawi się z 35-osobowym chórem, tancerzami i zespołem. Koszt tego występu jest zatem wyższy niż milion dolarów, jaki zasponsorował Sylvan Adams/ Madonna chce by występ przeszedł do historii, więc dokłada ze swoich pieniędzy. Podobno ekpia Królowej Popu liczy 175 osób.