24-05-2020
Madonna na Coachella: Hung Up

24-05-2020
Madame X Tour DVD/Blu-ray wkrótce?

17-05-2020
Billboard HOT 100: Drake zrównuje się z Madonną

10-05-2020
Billboard HOT 100: Drake goni Madonnę

03-05-2020
Madonna będzie miała nową aplikacjęMedellin - reakcje na klip
Dodane przez: Angelus
data:28-04-2019
źródło: variety.com/vogue.com/dziennik.pl/idolator.com/salt.com/rollinstone.com/msn.com/gaytimes.co.uk/perezhilton.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna promuj mocno swój kolejny album już od samego początku. Po premierze singla czas na teledysk, który pojawił się na antenie MTV o 22 czasu środkowoeuropejskiego. Madonna pojawiła się w Londynie, by po rozmowie zaprezentować klip światu.

Tym razem Królowa Popu połączyła siły z reżyserami Dianą Kunst i Mau Morgó, by stworzyć obraz do muzyki. Czas by przyjrzeć się reakcjom na obraz, jaki promuje singiel.

Idolator
Klip to dzikie świętowanie, ale także silnie przypomina, że Madonna nie pozwoli nikomu mówić jak ma wyglądać, zachowywać się czy wyrażać samą siebie.

Vogue
Madonna wrzuciła zeszłego wieczora klip do 'Medellin, jej pierwszego singla z 14-stego albumu 'Madame X'. Jest on równocześnie patrzący w przyszłość, ale przywołuje największe hity Królowej Popu. [...] przygotujcie się na renesans Madonny.

SLANT
Dziś MTV zrobiło sobie przerwę od lecącego na okrągło i otępiającego reality show, by pokazać nowy klip Madonny - 'Medellin' jakby znów był 1995.

Variety
Madonna wypuszcza seksowne surrealistyczne wideo do 'Medellin'. Nie wiemy jak je podsumować, ale zabawą jest je oglądać.

Rolling Stone
Zobacz jak Madonna, Maluma biorą ślub w najnowszym wideo od 'Medellin'. Bardzo dobrze pasuje, że wybrała na premierę klipu tę sieć — jej linia życia przez ostatnie prawie czterdziestoletnią karierę pop.

MSN
Teledysk nie rozczarowuje!


W Magazine
Wideo do 'Medellin' Madonny już jest i jest tak szalone, jakbyście mogli się spodziewać. Madonna robi wszystko od ssania swoich palców u stóp do poślubienia Malumy -kolumbijskiego piosenkarza reaggatonu, który gościnnie pojawia się w utworze. Przez ten cały czas Madonna pokazuje imponującą kolekcję przepasek na oko — nie potrzeba wyjaśnień.

Gay Times
Wideo Madonny i Malumy już jest i jest niesamowite. Madonna powraca, by pokazać wszystkim, jak to się robi. W wieku streamingu i brzęczących singli, premiery teledysków jako wydarzenia stają się niesamowicie rzadkie. Dlatego perspektywa nowego klipu Królowej Popu, pionierki pokolenia MTV, jest zawsze ekscytującą.

Perez Hilton
Madonna i Maluma są seksowni jak cholera w nowym klipie od 'Medellin'. Madonna ciągle wymyśla siebie na nowo i ożywia swoich fanów!!! Wideo oddaje seksowne i uwodzące uczucie.

Dziennik
Madonna z Malumą w teledysku do 'Medellín' To trzeba zobaczyć.