06-12-2019
Winyl I Rise w Empiku

06-12-2019
Remiksy I Don't Search I Find

04-12-2019
Christina Aguilera wykonuje Like A Prayer

01-12-2019
Madame X Tour: Problemy z pakietami VIP

01-12-2019
Madame X Tour: Madonna odwołuje i przesuwaMadonna opuści Portugalię?
Dodane przez: Angelus
data:27-03-2019
źródło: elpais.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna kręci podobno ujęcia do kolejnego teledysku. Zdjęcia odbywają się także i tym razem w Portugalii. Jednak nie wszystko idzie po myśli Królowej Popu.

Artystka kręciła zdjęcie w pałacu Quinta Nova de Assunção w Sintrze, które jest niedaleko Lizbony. W ujęciach miał być wykorzystywany koń. Madonna uzyskała zgodę na korzystanie z pałacu między 15 a 20 marca, jednak bez udziału konia, co podobno miało wkurzyć gwiazdę.

Zgody na zwierzę nie wydane ze względów bezpieczeństwa budynku, ponieważ pałac posiada drewniane podłogi, a dodatkowe wibracje mogłyby przyczynić się do niszczenia budowli.

Madonna miała podobno komentować, że kraj jest niewdzięczny za to co robiła dla niego w ostatnich miesiącach, a ona prosi o prostą przysługę. Podobno Madonnie przypomniano, że jej pobyt w Portugalii odbywał się z różnego rodzaju przysługami np. niższą opłatą za korzystanie z parkingu.

Innym faktem ma być sytuacja, że podobno Madonna ma zbierać się do wyprowadzki do Nowego Jorku. Podobno od lutego samochody zabierają jej walizki na lotnisko.