18-06-2019
God Control - kolejny singiel

18-06-2019
Uk Chart: Madonna vs. Bruce Springsteen

18-06-2019
Billboard Dance Songs: Medellin #2

16-06-2019
Madonna o Madame X

16-06-2019
Madonna: Madame X#Magic: ostatnie szlify i promocja
Dodane przez: Angelus
data:23-12-2018
źródło: madonnaonline.br
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Zbliża się okres świąteczny i wszyscy wyhamowują, by odpocząć i spędzić ten okres z bliskimi. My wyczekujemy nowego albumu Madonny.

Jak się okazuje, trwają już prace wieńczące nowe dzieło Madonny. Jak podaje brazylijska Madonna Online, Królowa Popu pojawiła się w Londynie nie tylko z powodu zobowiązań zawodowych. Poza tym spotkała się ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi, aby zaprezentować swoje najnowsze dzieło.

Kolejny studyjny album Madonna, jak już donosiliśmy, ma być inny od poprzednich poprzez łączenie popu z motywami afrykańskimi i portugalskimi.

Kierownictwo muzyczne nad albumem po raz trzeci Madonna powierzyła Mirwaisowi, do którego dołączyli Starrah i Matt Billboard. W kompozycjach usłyszmy za to Dino D'Santiago, Nakhane, João Ventura, Vânia Duarte, Batucadeiras ostatnio wymienioną Anittę. Panie razem miały nagrać utwór Faz Gostoso, który ma poruszać się w stylistyce skocznego popu.

Najbardziej mamy jednak zostać zakoczenie utworem Batuka, gdzie Madonna ma śpiewać po portugalsku.

Jak na razie zespół kreatywny pracuje nad koncepcją wizualną albumu. Podobno jeszcze nie ma fotografa, który ma wykonać zdjęcia.

Madonna nadal podobno naciska na to, by mieć datę premiery albumu i nie wrzucać go nagle do serwisów strumnienowych. Jak na razie mowa jest o pierwszej połowie 2019. Królowa Popu ma pojawiać się w Londynie, by planować strategię promocji albumu, której częścią ma być duża ilość wywiadów. Poza tym w tym samym czasie planowana ma być już trasa koncertowa.

Jak na razie jedynym wydarzeniem, na jakim artystka ma się pojawić to przyjęcie pooskarowe, którego co roku jest gospodynią.