20-04-2019
Maluma słyszy Medellin

20-04-2019
za kulisami Medellin

20-04-2019
Madame X - 4 single przed albumem

20-04-2019
BMA: Madonna i Maluma wykonają Medellin

20-04-2019
Medellin - recenzjeNile Rogers o Madonnie
Dodane przez: Angelus
data:16-09-2018
źródło: ew.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Nile Rogers pracował z wieloma gwiazdami — Dianą Ross, Davidem Bowie, Grace Jones i Madonną. Poza tym ma swój własny zespół Chic, który po 26 latach wydaje kolejny album. Z tej okazji pojawia się kolejny wywiad, gdzie pojawia się wątek Królowej Popu.

Kiedy artyści, z którymi pracowałeś nad hitem, były one wielki. Czy czujesz się jak Nostradamus wyczuwając talent?

Nie! Jestem dobry w lubieniu ich, mój gust jest raczej eklektyczny, więc próbuje pracować z artystami, którzy są interesujący i mają dużą dawkę stylu. Jak Madonna — kiedy po raz pierwszy spotkałem Madonnę byłem zakłopotany. Kiedy spotkałem Madonnę po raz drugi zakochałem się. Zaczęło się od 'Huh' do 'Ty jesteś niesamowicie najwspanialszą, jaką widziałem'.

Są bardzo znane zdjęcia mnie i Madonny siedzących na środku Madison Square Garden i nikt nawet nie zajął sobie głowy tym lub nie próbował robić zdjęcia z nią. A za 2-3 miesiące każdy ją fotografował i nie było już możliwe by usiadła na środku Garden.

Stało się to tak szybko, ponieważ każdy oglądał pierwsze rozdanie nagród MTV i wszyscy zastanawiali się 'Kim jest ta dziewczyna?' a ja miałem to uczucie prawie za każdym razem z nią, idąc do pubu lub robiąc coś innego, a ludzie reagowali 'Kim jest ta dziewczyna? Kim jest ta dziewczyna?'