18-06-2019
God Control - kolejny singiel

18-06-2019
Uk Chart: Madonna vs. Bruce Springsteen

18-06-2019
Billboard Dance Songs: Medellin #2

16-06-2019
Madonna o Madame X

16-06-2019
Madonna: Madame XMadonna and the Breakfast Club
Dodane przez: Angelus
data:25-08-2018
źródło: imdb.com/wmagazine.com/vogue.co.uk
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Dużymi krokami zbliża się nowy dokument o Madonnie. Opublikowano już zwiastun, a sam film dokumentalny ma także wpis w bazie IMDB.

Obraz, według dostępnych informacji, ma skupiać się na wczesnym okresie kariery Madonny, kiedy była członkinią zespołu The Breakfast Club. Taki jest też tytuł dokumentu Madonna and the Breakfast Club, którego reżyserem jest Guy Guido. Jest on także odpowiedzialny za scenariusz. W Madonnę wciela się Jamie Auld, w sekcjach służących odtworzeniu wydarzeń. Trzeba przyznać, że do Królowej Popu bardzo podobna.

Film bazuje na wywiadach z byłymi członkami zespołu, w którym grała Madonna. Tak więc w dokumencie pojawia się sam Gilroy, jego brat i gitarzysta Ed Gilroy i basista Angie Smit. Poza tym wykorzystano nagrania wideo, zdęcjia, tasmy audio i listy miłosne jakie Gilroy przekazała na potrzeby filmu.

Jak na razie nie wiadomo jakie jest stanowisko Madonny do tego filmu. Przy okazji ostatniej produkcji, która miała zająć się jej biografią Blond Ambition Madonna wyraziła jasny sprzeciw. Stwierdziła wtedy, że nikt nie będzie w stanie opowiedzieć lepiej jej własnej historii niż ona sama.