19-07-2019
I Rise - remiksy DJ Tracy Young

14-07-2019
Lola wychodzi za mąż?

10-07-2019
I Rise (Tracy Young's Official Pride Remix)

10-07-2019
Stranger Things: Angel

07-07-2019
Material Girl w Stranger Things 3Harper's Bazaar: Paris Hilton
Dodane przez: Angelus
data:15-08-2018
źródło: harpersbazaar.pl
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Kolejną osobą, którą spytano o Królową Popu i jej wpływ to Paris Hilton.

Madonna ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie, a także w amerykańskim show-biznesie. Do tej grupy osób, możemy zaliczyć między innymi Paris Hilton, która w wielu wywiadach podkreśla jak ważna dla niej jest Madonna. Kiedy na prywatnym spotkaniu w 2011 roku, poprosiłem Paris Hilton o autograf, w momencie gdy piosenkarka zobaczyła, że ma złożyć podpis w notatniku, pochodzącym z limitowanej edycji płyty, Confessions On A Dance Floor, natychmiast uśmiechnęła się, odpowiadając, że również uwielbia ten album. Nic dziwnego, że zaprosiłem piosenkarkę do specjalnego cyklu, świętując tym samym zbliżające się urodziny Królowej Popu.

Kiedy poznałaś Madonnę? – rozpoczynam rozmowę z Paris Hilton. – Pierwszy raz poznałyśmy się
w Londynie na gali Brit Awards. To było w momencie, kiedy wydałam swój utwór Stars Are Blind. Powiedziała, że bardzo lubi moją piosenkę
– zachwyca się moja rozmówczyni. Stars Are Blind pochodzi z debiutanckiego albumu, Paris, wydanego w 2006 roku. Jaka jest Twoja ulubiona piosenka artystki? – odpytuję gwiazdę. To bardzo trudny wybór, ciężko jest wybrać jedną ulubioną, ponieważ mam ich tak wiele – mówi z ekscytacją w głosie. Ale gdybym musiała wybrać tę jedyną, byłaby to zdecydowanie piosenka Holiday, która zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy, wprowadzając w wesoły nastrój.

Holiday pochodzi z debiutanckiego albumu Madonny, wydanego trzydzieści pięć lat temu, w 1983 roku. A który teledysk jest twoim faworytem? – zastanawiam się. Zdecydowanie Justify My Love. Jest jednocześnie seksowny i prowokacyjny – przyznaje Paris. Kiedy kręciłam swój teledysk do piosenki High Off My Love, zainspirowałam się właśnie tym czarno-białym teledyskiem, wydanym w latach 90.

Madonna to kameleon muzyczny, a jej liczne transformacje wciąż zachwycają publiczność na całym świecie. Ona jest żywiołem, niepowstrzymaną siłą, której nie da się zatrzymać – stwierdza piosenkarka. Jest niezwykle potężną kobietą, która walczy o równouprawnienie kobiet na świecie. Podziwiam ją za działalność filantropijną, która jest wyjątkowa i niezwykła – kontynuuje. Artystka w 2006 założyła fundację Raising Malawi, która pomaga dzieciom i ludności Malawi, a w zeszłym roku, otworzyła pierwszy szpital z oddziałem pediatrii, Mercy James Center. Jak twórczość i osoba artystki, wpłynęły na Ciebie? – dopytuję. Wywarła na mnie ogromny wpływ i uczyniła mnie tym, kim jestem teraz, poprzez muzykę, modę, charyzmę i pewność siebie. Inspiruje mnie jej niezwykła energia, piękno i talent, a przede wszystkim fakt, że poświęca się także tym, którzy potrzebują wsparcia i są w potrzebie. Kiedy rozmawiamy o tym, czego nauczyła się od Madonny, stwierdza po chwili, że wszystkiego. Jest niezwykle silną kobietą, która używa głosu i siły, by pomagać potrzebującym na całym świecie. Nie boi się mówić – podkreśla moja rozmówczyni.