19-05-2019
Madame X: kolejna wersja płyty na winylu

19-05-2019
Madonna - Eurowizja 2019

18-05-2019
Future i Soltera, klip do Crave

18-05-2019
Madonna na Eurowizji

17-05-2019
Future - Madonna feat. QuavoVogue Italia: Madonna - Just One Day Out of Life
Dodane przez: Angelus
data:05-08-2018
źródło: vanityfair.com/nme.com/people.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna nie tylko pojawiła się na zdjęciach w sierpniowym Vogue Italia. Królowa Popu mówiła o rodzinie, swojej przeprowadzce do Portugalii i nowym albumie.
O przeprowadzce
Czułam, że potrzebuje zmiany i chciałam uciec na chwilę z Ameryki — jak wiesz, nie jest to jej najlepszy czas. Opuszczenie Ameryki nic nie zmieni lub sprawi innymi. Mieszkałam w innych miejscach; mieszkałam w Londynie 10 lat. Lubię stawiać siebie w niewygodnych sytuacjach i podejmować ryzyko.

O Davidzie i piłce
Bardzo chciałam by uczęszczał do dobrej szkółki z najlepszymi trenerami, ale poziom piłki nożnej w Ameryce jest o wiele niższy niż w całej reszcie świata. Widziałam jego frustrację i czułam, że będzie to odpowiedni moment.

O Esterze i Stelli
Niesamowitym jest jak odporne są i jak wchłonęły te wszystkie rzeczy, szczególnie muzykę, taniec, piłkę nożną i sport — rzeczy, które łączą je z innymi ludzi ułatwiają adopcję. Nauczyły się mówić po portugalsku poprzez robienie wszystkich tych rzeczy z ludźmi, nie poprzez siedzenie w klasie i uczenie się w usystematyzowany sposób, jak pisanie na tablicy. Zamiast tego jest to zabawa, jest to interaktywne.O dzieciach ogólnie
Moje dzieci mają bardzo otwarte umysły na wszystko poprzez moją pracę i podróże po całym świecie, rzeczy, które robię i miejsca, w jakich się znajduję. I jestem z tego bardzo dumna. Wiele osób mówi mi 'Musisz naprawdę by twój syn był piłkarzem, twoja najstarsza córka [Lourdes] tancerką, Rocco malarzem.' A ja zawsze odpowiadam nie, chcę by mohe dzieci kochały, były współczujące, były odpowiedzialnymi istotami ludzkimi. Chcę by były dobrymi ludźmi, którzy traktują innych ludzi z szacunkiem i godnością bez względu na kolor skóry, religię, płeć. To jest najważniejsza rzecz, wiesz o co mi chodzi? Jeśli zostaną kolejnym Picasso lub Cristiano Ronaldo to świetnie, to tylko wisienka na torcie.

Madonna wyjawiła, że miała kilka pomysłów. Na liście potencjalnych miast poza Lizboną były także Barcelona i Turyn.O nowej płycie Madonna wyjawiła, że pojawi się do końca roku i była nagrana z muzykami pojawiającymi się gościnnie.

Poznałam wielu naprawdę wspaniałych muzyków i pracowałam z wieloma z nich na mojej nowej płycie. Lizbona wpłynęła na moją muzykę i pracę. Jak mogła nie wpłynąć. Nie wiem jak mogłabym przeżyć ten rok bez wiedzy na temat wiedzy na temat całej tej kultury.