19-05-2019
Madame X: kolejna wersja płyty na winylu

19-05-2019
Madonna - Eurowizja 2019

18-05-2019
Future i Soltera, klip do Crave

18-05-2019
Madonna na Eurowizji

17-05-2019
Future - Madonna feat. QuavoVogue Italia: Madonna
Dodane przez: Angelus
data:31-07-2018
źródło: billboard.com/wwd.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna w pełnej krasie pojawia się na sierpniowej okładce Vogue Italia. Królowa Popu pojawia się w wielu wcieleniach w sesji Just one day out of life.

Autorami zdjęć są dobrze nam znani Mert Alas i Marcus Piggott. Tymczasem w wywiadzie Madonna mówi o swoich dzieciach, pasji do muzyki i koni. Pojawia się także mowa o projektach dla Raising Malawi.Vogue Italia chciało wstępnie świętować 60te urodziny Madonny retrospekcją, ale Madonna miała dla nich inny plan. Chciała by sesja odbyła się w Portugalii, gdzie obecnie mieszka, ponieważ sesja zdjęciowa jest bardziej osobista.

Giovanni Bianco, dyrektor kreatywny czasopisma, miał okazję pracować z Madonną już od 12 lat przy okazji czterech okładek albumów, kilku tras koncertowych i niezliczonych publikacji w czasopismach.

Sierpniowy numer czasopisma pojawia się w dwóch okładkach. Poza wywiadem, który przeprowadził Xerxes Cook w numerze znajdziemy także anegdoty o Królowej Popu. Wśród osób, które zgodziły podzielić się nimi znaleźli się Alessandro Michele, Donatella Versace, Riccardo Tisci, Kate Moss, Stella McCartney, Arianne Phillips, Jean Paul Gaultier i Cristiano Ronaldo.