09-12-2018
Madonna + Lady Gaga i 99 osób

08-12-2018
Anitta - kolejna współpraca

25-11-2018
Kalendarz 2019

18-11-2018
MDNA Skin: The Queen's Routine

18-11-2018
DMA'S na MTV Unplugged - Beautiful StrangerMadonna w miłosnej obsesji?
Dodane przez: Angelus
data:29-07-2018
źródło: dailymail.co.uk
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Co jakiś czas ktoś chce pożyć na sławie Madonny i stanąć w blasku reflektorów. Nie do końca jasne są motywy tych ludzi, poza tymi oczywistymi, które są czysto finansowe. Sprzedanie sensacji, nawet już mocno przykurzonej przyciąga uwagę tabloidów.

Tak jest i tym razem. Amanda Cazalet, modelka, której chyba dobre chwile już przeminęły przyszła do mediów z sensacją. Madonna miała ją prześladować po tym jak kręciła z nią klip do Justify My Love. Miało tak być pomimo tego, że Cazalet była mężatką.

Sama była modelka mówiła, że „wtedy” była biseksualna. Miała podobno być zdziwiona, że Madonna podczas pocałunku na planie użyła języka, ale w końcu to tylko gra.

W zeszłym miesiącu na aukcję trafił list sprzedany za 50 tysięcy dolarów. Napisany czerwonym długopisem przez Madonnę do Cazalet mówił, że jest ona najpiękniejszą kobietą na świecie. List miał zawierać dodatków treść: Wiem, że jesteś mężatką i w ciąży i nie mogę wyjaśnić tego zauroczenia - tak czy inaczej istnieje.

Sama Cazalet powiedziała, że Madonn zachowywała się w sposób, jaki dziś określono by mianem stalkingu. Miała jej wysyłać kartki z całego świata.

Ciekawe jest, że stalking nie jest nowością i jakoś teraz cała sytuacja się nim stała...