19-09-2018
MDNA Skin - now reklama

16-09-2018
Madonna vs. Gaga: tabloidy generują plotki

16-09-2018
Kolejny list na aukcji

16-09-2018
Nile Rogers o Madonnie

15-09-2018
Lourdes na New York Fashion WeekMadonna przegrywa w sądzie...
Dodane przez: Angelus
data:29-04-2018
źródło: ft.com/kultura.onet.pl
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonnie niestety nie udało się wygrać rozprawy sądowej, której początek miał w zeszłym roku. Królowa Popu próbowała zablokować aukcję należących do niej przedmiotów w serwisie aukcyjnym Gotta Have Rock and Roll twierdząc, że zostały one skradzione.

Na aukcji miały pojawić się bardzo prywatne przedmioty związane z artystką. Mówimy tu między innymi o szczotce do włosów, bieliźnie, a także liście do Tupaca.

W sumie mówi się o 22 przedmiotach, które teraz w lipcu tego roku trafią pod młotek. Tak więc każdy będzie mógł mieć w swoim posiadaniu przedmiot niegdyś należący do Madonny. Sam list przed wstrzymaniem pierwszej aukcji miał cenę wywoławczą w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Rozumiem, że moje DNA może zostać pobrane z fragmentu włosów. To oburzające, że moje DNA może zostać publicznie zlicytowane na aukcji. - argumentowała piosenkarka.

Sędzi takie argumenty niestety nie przekonały i podczas procesu nieustannie powoływał się na przedawnienie skargi. Według nowojorskiego prawa Madonna mogła zgłosić skargę w ciągu trzech lat od kradzieży przedmiotów. Niestety osobiste dobro artystki zniknęło w 2004 roku, kiedy ta przebywała w Miami. Nie ma to znaczenia czy piosenkarka o tym wiedziała.