17-03-2019
Pond vs. Ray of Light

17-03-2019
Strike a Pose pokaz na Dolnym Śląsku

13-03-2019
Madonna na Eurowizji czy jednak nie?

10-03-2019
Maluma o pracy z Madonną

09-03-2019
Truth or Dare w Wielkiej BrytaniiMadonna vs. Patti LuPone - koto lepszy?
Dodane przez: Angelus
data:04-02-2018
źródło: inquisitr.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Podczas ostatniego rozdania nagród muzycznych Grammy miało miejsce wykonanie na żywo Don't Cry For Me Argentina. Nie była to Madonna, ale Patti LuPone, która w 1979 roku wcieliła się, tak jak Madonna, w postać Evy Peron.

Oczywiście media nie pozostały obojętne na to wykonanie live. Zaczęło się od LA Time, które oczywiście krytykuje Madonnę już w samym nagłówku wychwalając LuPone.

Tymczasem Inquisitr przygląda się wykonaniu LuPone, która dała radę wokalnie, ale widać było, że pojawiły się nieczystości. Poza tym zauważono jeden dość ważny fakt - kiedy LuPone jakby śpiewała w oderwaniu od Evity, to Madonna nią się stała. Nie wspominając już faktu, że Madonna wygrała z LuPone w konkursie o filmową rolę Peron. Madonnie przyniosło to Złotego Globa, jak i oryginalną kompozycję You Must Love Me, którą napisano na potrzeby filmu (piosenka dostała Oscara).

Jak wypadają obie panie na żywo oceńcie sami. Ciekawe jest, że ci, którzy bronili Madonny w 1996 roku teraz ją krytykują właśnie jeśli chodzi o Evitę. W zeszłym roku LuPone nazwała Madonnę zabójczynią filmów, krytykując tym samym umiejętności aktorskie Królowej Popu.