19-09-2018
MDNA Skin - now reklama

16-09-2018
Madonna vs. Gaga: tabloidy generują plotki

16-09-2018
Kolejny list na aukcji

16-09-2018
Nile Rogers o Madonnie

15-09-2018
Lourdes na New York Fashion WeekDarlene Lutz vs. Madonna
Dodane przez: Angelus
data:15-10-2017
źródło: pagesix.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Dalej toczy się proces związany z przedmiotami należącymi do Madonny, które miały stać się częścią aukcji w USA.

Podczas procesu pojawiają się pomówienia lub jak kto woli ciekawe fakty.

Madonna nie zajmowała się pocztą od fanów. Nie obchodziło ją to. - tak przed sądem powiedziała Darlene Lutz, która to miała dostarczyć przedmioty na aukcję.

Ufałam jej nie tylko jako przyjaciółce, ale także jako komuś, kto pomagał mi ze sprawami osobistymi, na co składało się pakowanie moich przedmiotów osobistych w moich domach. - powiedziała Madonna przed sądem.

Jak twierdziła Lutz asystenci Madonny mieli zaufanie Madonny i pozwolenie na pozbywanie się poczty od fanów według własnego uznania. W jej mniemaniu Madonna nigdy nie otworzyła listu od Tupaca i nie można odróżnić dwóch kopert tak łatwo by powiedzieć, że jedna zawiera list osobisty a inny pocztę od fana. List Tupaca miał być w całej kupie listów od fanów.

Kiedy prawnik Madonny pytał Lutz o to czy nie zdała sobie sprawy, że list nie powinien trafić w jej ręce, kiedy go przeczytała. Lutz stwierdziła, że nie.

Madonna natomiast pamięta, że list widziała na oczy:
Pamiętam ten list, ponieważ miała bliski stosunek osobisty do Tupaca Shakur i pamiętam telefon jaki otrzymałam od niego kiedy przebywał w więzieniu. Pamiętam, że czytałam ten list. Pamiętam dokładnie, że mnie przepraszał w nim. Nigdy nie oddałam tego listu.<./i> - powiedziała Madonna.