17-11-2018
#Magic - niedługo mastering?

10-11-2018
Madonna na przyjęciu Moschino

10-11-2018
Wyciekły robocze tytuły?

06-11-2018
Madonna wraca na listy w Wielkiej Brytanii

29-10-2018
Madonna w LondynieMadonna - kolejna trasa kameralnie?
Dodane przez: Angelus
data:17-09-2017
źródło: bbc.co.uk
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna niezaprzeczalnie jest królową wielkiej sceny kiedy przyjrzymy się jej trasom koncertowym. Kiedy tylko wypracowała sobie silną pozycję w muzyce rozpoczęła zmianę koncertu w formę przedstawienia. Do dziś podążają za nią kolejni artyści.

Madonna tymczasem zaczyna mieć kolejny pomysł na prezentację sceniczną swoich utworów i przekaz wiadomości do fanów. Przy okazji premiery komercyjnej zapisu trasy koncertowej opowiada BBC o swoim kolejnym pomyśle.

Zrobiłam tyle show - światowych tras, stadiony, areny sportowe- sam je wymień. To daje mi uczucie, że muszę teraz to stworzyć na nowo. Lubię grac intymne koncerty, gdzie mogę mówić bezpośrednio do publiczności. Teraz właśnie zajmuje mnie taki pomysł: koncert, który nie wędruje po świecie, ale zostaje w jednym miejscu i wykorzystuje nie tylko zabawę, ale muzykę w bardziej intymnej oprawie, ale muzykę innych ludzi także i inną formę rozrywki. - komentuje Madonna.


Coś w rodzaju obrotowych drzwi, niesamowitych, utalentowanych i jedynych w swoich rodzaju talentów - tancerzy, muzyków, piosenkarzy, komików, mnie, zabawy. Sama `nie wiem. Próbuje teraz to wymyślić.

Koncert za pewne będą miały podobna oprawę i atmosferę jak te, które Madonna miała okazję dawać przy okazji swoich wielkich tras koncertowych np. we paryskiej Olympii czy też podczas ostatniej trasy koncertowej - Tears of a Clown. Ten ostatni później w zmienionej wersji stał się pomysłem na zbierani funduszy na Raising Malawi. Madonna wtedy przebrana za clowna, jeździła na trójkołowym rowerku nie tylko śpiewała prze-aranżowane na te okazję utwory, ale rozmawiała z publicznością i opowiadała kawały.