16-04-2018
Madonna, mój ratunek

15-04-2018
Madonna o wlace z ageizmem

12-04-2018
MDNA Skin - nowa reklama

12-04-2018
Kolejny sukces w Malawi

12-04-2018
Kiedy Madonna nagrywała Swim...Rebel Heart Tour - w sprzedaży do 15 września
Dodane przez: Angelus
data:12-05-2017
źródło: popcrush.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


W końcu pojawiła się zapowiedź długo wyczekiwanego wydawnictwa z materiałem z RebelHeart Tour.

jak się jednak okazuje Królowa Popu, jak zwykle, się spóźnia, ponieważ DVD ukaże się we wrześniu. Wcześniej Madonna za pomocą mediów społecznościowych informowała o sierpniu i to o dniu swoich kolejnych urodzin.

Wydawnictwo RebelHeart Tour ukaże się ostatecznie 15 września tego roku. Wydawca materiału będzie Eagle Vision. Matreiał z trasy ukaże się w wielu formatach: cyfrowym, DVD i Blu-ray.

W ramach wydawnictwa fani otrzymają także materiał dodatkowy, który jednak nie został opisany dokładnie w nocie prasowej.

Zwyczajem stało się już, że materiałowi video towarzyszy zapis audio. W nim pojawia się 22 utwory na dwóch płytach CD. Materiał będzie też dostępny tak samo jak trasa w formie cyfrowej.

Zapis trasy koncertowej współreżyserowali Danny Tull i Nathan Rissman. W materiale ma się znaleźć nie tylko zapis występów, ale także materiał zza kulis RebelHeart Tour.

Poza tym materiał zawierać będzie wcześniej niewydany materiał z występu na Qudos Bank Arena. Zapis show pochodzi z dwóch koncertów jakie Madonna zagrała w Sydney w 2016 roku.

Za stronę graficzną wydawnictwa odpowiada Aldo Diaz.