27-05-2018
Lola śladami matki

27-05-2018
Kolejne teledyski

19-05-2018
M14: Magic?

18-05-2018
Kolejne winylowe reedycje

17-05-2018
Kolejna reklama MDNA SkinMadonna wściekła z powodu kolejnej biografii
Dodane przez: Angelus
data:30-04-2017
źródło: vanityfair.com/billboard.com/Madonna
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna ostatnio nie bryluje zbytnio na imprezach. Nie jest tez obecna aż tak bardzo w życiu publicznym. Jednak nadal jest aktywna w mediach społecznościowych i ostatnio bardzo mocno daje znać o tym, co myśli na temat niektórych wydarzeń i pomysłów.

Jednym z nich jest film, który ma być kolejną nieoficjalną i nieautoryzowaną biografią Królowej Popu. Nosi on tytuł Blond Ambition. Michael De Luca (Fifty Shades of Gray) z firmy Bretta Ratnera - RatPac Entertainment ma wyprodukować film we współpracy z Johnem Zaozirny z Bellevue Productions pod marką Universal. Jak na razie nie ma jeszcze reżysera.Autorką scenariusza jest Elyse Hollander.

Bardzo ważnym powodem jest tutaj zestaw faktów jakie pojawiają się w filmie, a jakie są nieprawdą o życiu Madonny - jak chociaż sam początek na temat, gdzie się urodziła - w Bay City, a nie w Detroit. Idąc dalej pojawia się kolejne przekłamanie, które mówi o tym, że artystka nie ukończyła szkoły. Madonna była bardzo dobrą uczennicą i otrzymała nawet stypendium na University of Michigan School of Music, ale przerwała studia i zdecydowała się na wyjazd do Nowego Jorku. Te fakty zna początkujący nawet fan Madonny, a powinien je przynajmniej znać.

Inne fakty dotyczą aborcji o jakiej Madonna miała poinformować Beniteza przez występem dla MTV w 1984 roku czy też fakcie jakoby miała ukraść wizerunek niejakiej Biance Stonewell. Poza tym pojawia się też fakt, że Madonna rzuciła Beniteza dla Prince'a. Gwałt o jakim Madonna wspomniała sama w wywiadach został pominięty.

Nie można się, więc dziwić, że sama artystka ostro komentuje sam obraz za pomocą mediów społecznościowych.

We wpisie, który Madonna skasowała napisała Dlaczego Universal chce robić film o mnie oparty o scenariusz, który jest stekiem kłamstw???. Madonna pracowała już kiedyś z Ratnerem przy klipie do Beautiful Stranger, dlatego jeden z wpisów odnosi się do tego teledysku.Universal Studios🐍 Brett Ratner 🐍and Rat and Elyse Hollander 🐍🐍🐍 Lies Have No Legs.

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)