17-06-2017
Blond Ambition na liście 50 naj koncertów

17-06-2017
Kolejny film?

11-06-2017
10 momentów kiedy Madonna wspiera LGBT

11-06-2017
Patrick Leonard wyda instrumentale?

04-06-2017
Madonna u szczytu zestawienia BillboardSheryl Crow krytykuje Madonnę
Dodane przez: Angelus
data:16-04-2017
źródło: forbes.com
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Sheryl Crow krytykuje Madonnę i pochodnych artystów. Stało się to podczas najnowszego wywiadu, którego Sheryl Crow udzieliła w programie The Big Interview with Dan Rather (na antenie AXS TV).

Chodzi o to w jaki sposób Madonna wykorzystywała seksualność w swoich stylizacjach, których według Crow negatywny miała wpływ na to jak kobiety są obecnie postrzegane w społeczeństwie.

Komentarz był kierowany delikatnie w kierunku Madonny:
Czy czujesz, że ma więcej władzy poprzez wykorzystywanie swojego ciała by przyciągnąć uwagę do swojej sztuki? czy może czujesz więcej władzy poprzez korzystanie z talentu, który porusza molekuły? Ja wybieram to drugie, ponieważ -- uważam, nie zrzucałabym tu winy w całości na Madonnę, jest pewna część mnie, która mówi, że kiedy zaczynasz badać seks jako źródło siły kobiety i dokonujesz projekcji tego na sztukę jako formę biznesu, to zmienisz sposób w jaki na zawsze patrzy się na kobiety.

W dalszej części w wywiadu Crow mówiła o tym jak próbowała na początku swojej kariery wyglądać nieseksownie po to by być traktowaną poważnie. Kiedy zaczynała była pomiędzy Madonna, Paula Abdul i Suzanne Vegą, Tracy Chapman.