25-10-2020
Kylie Minogue o możliwej współpracy z Madonną

25-10-2020
Mirwais o swojej współpracy z Madonną

25-10-2020
Eroctia w serwisach muzycznych

18-10-2020
Nowa sesja?

14-10-2020
Madame X perfumy - dostępne w sprzedażyMadonna świętuje uordziny
Dodane przez: Angelus
data:15-08-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna wyglądała wczoraj bardzo młodo i świeżo kiedy pojawiła się przed Shoreditch House, gdzie świętowała swoje 52. urodziny. Madonna wyglądała doskonale: nieskazitelna twarz, jak zwykle dobrze dobrany strój - tym razem szara obcisła sukienka.


Mimo iż Królowa Popu oddana jest Kabale i żyje według zasad tej filozofii, to nadal w głębi serca pozostaje katoliczką, czego znakiem jest krzyżyk na szyi i krzyż, który Madonna miała ze sobą jako dodatek do torebki. Madonnie towarzyszyła jej córka, która coraz bardziej przypomina artystkę z okresu jej młodości. Lourdes ubrana była w czarną spódniczkę mini i czarną skórzaną kurtkę, tak samo jak Madonna jako dodatek miała krzyż katolicki na szyi. Na imprezie urodzinowej pojawił się także Jesus Luz.


Nie wiadomo czy była to wielka impreza czy też po prostu spotkanie towarzyskie by uczcić urodziny Madonny. Nie zauważono bowiem żadnych słynnych gwiazd. Prawdopodobnie na urodzinach Madonny pojawili się komik Paul Whitehouse i prezenterka telewizyjna Claudia Winkleman.


Ciąg dalszy impreza mam mieć dzisiaj i ma być połączona z urodzinami syna Rocco, który skończył 10 lat w środę. Ma to być maskarada Królowie i Królowe, a Madonna ma pojawić się z stroju drugiej żony Henryka VIII - Anne Boleyn. Impreza ma odbyć się bez alkoholu. Wieczorem natomiast Madonna ma udać się z Jesusem do swojego ulubionego klubu Aura.

Więcej zdjęć jak zwykle w naszej GALERII.


źródło: DailyMail.co.uk/Yahoo!News