28-06-2020
Lola jak Madonna?

28-06-2020
Human Nature na spotify

21-06-2020
Kate Ryan coveruje Holiday

21-06-2020
Dua Lipa marzy o kaierze jak Madonny?

14-06-2020
Madonna protestuje w Los AngelesTom Hardy onieśmielony Madonną
Dodane przez: Angelus
data:31-07-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Brytyjski aktor Tom Hardy był tak oszołomiony po spotkaniu z Madonną na planie RocknRolla, że ukrył się w samochodzie, aby uciec przed gwiazdą pop.

Reżyser Guy Ritchie przedstawił gwiazdę filmu Incepcja swojej ówczesnej żonie, podczas gdy w 2008 filmowali thriller kryminalny. Hardy przyznaje, że Madonna tak go onieśmieliła, że nie mógł spojrzeć jej w oczy.

Czasopismu Now wyznał: Ona pozostawiła oszołomionego sobą. Zrobiłem to, co każdy, kto nie radzi sobie z sytuacją: poszedłem i ukryłem w Range Rovererze. Byłem w trakcie przygotowywania się do sceny i ktoś powiedział mi cześć i to była ona - wtedy jakoś dostała chyłkiem na plan! Wtedy porozmawialiśmy, ale kompletnie nie pamiętam o czym była ta rozmowa, ponieważ ona była jak Maryja w bagażniku (z tyłu) tego cholernego Range Rovera, a byłem oszołomiony nią totalnie.

Hardy, ale podkreśla, że ary tyska go nie pociągała: Jest po prostu dla mnie czyjąś mamą i wygląda jak duch. Nie patrzyłem na nią w kontekście seksualnym. Był czas, kiedy naprawdę bym myślał w tym kierunku, ale od kiedy zagrała w klipie z Justinem Timberlake przeskakując po samochodach i innych rzeczach, ja pomyślałem: Dość już


źródło: ContactMusic