28-06-2020
Lola jak Madonna?

28-06-2020
Human Nature na spotify

21-06-2020
Kate Ryan coveruje Holiday

21-06-2020
Dua Lipa marzy o kaierze jak Madonny?

14-06-2020
Madonna protestuje w Los AngelesMadonna filmuje w Paryżu - szczegóły
Dodane przez: Angelus
data:31-07-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Madonna rozpoczęła najazd na Paryż. Nie Królowa Popu nie podbija miasta zakochanych, ale przygotowuje się do zdjęć we Francji.


LOGISTYKA
Od czwartku, dwadzieścia ciężarówek próbuje znaleźć miejsce na ulicach Paryża.
Wygląda jakby przygotowania do koncertu Madonny. Filmowanie w Paryżu to obraz imponującej floty samochodów ciężarowych i sprzętu.Wiele ulic będzie zabarykadowanych by kręcenie zdjęć było łatwiejsze. Następujące ulice są obecnie przygotowywane jako parkingi: rue du Four, rue de Grenelle i Carrefour de la Croix Rouge (6 i 7 obwód).


BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo w Paryżu jest znacznie większe i ważniejsze niż to w Nicei. Wielu fanów czeka na to by móc zbliżyć się do miejsc, gdzie będzie kręcony film. Paparazzi bardzo agresywni, ale Madonna podobno chce tym razem maksimum bezpieczeństwa na całym planie zdjęciowym.


ZDJĘCIA
Kręcenie filmu powinno odbywać się dziś po południu. Wiele scen będzie kręconych w Paryżu. Madonna będzie koncentrować się na kręceniu scen aktorów z wchodzących i opuszczających budynki.W Paryżu zaplanowano kilka dni zdjęciowych. Na liście lokalizacji jest kilka miejsc, które jak na razie utrzymywane są w tajemnicy.


Aby zobaczyć zdjęcia z planu wejdź do naszej GALERII.


źródło: AbsolumentMadonna