20-10-2019
Remiksy w drodze

09-10-2019
Madonna na Black Friday RSD

09-10-2019
Madonna odwołuje koncert z powodu kontuzji

03-10-2019
Crave: Tracy Young Dangerous Remix

28-09-2019
Madonna nominowana na klip do Dark BalletMaterial Girl - kampania promocyjna
Dodane przez: Angelus
data:23-06-2010
źródło:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email


Jedna z fanek podzieliła się z MadonnaTribe informacjami na temat promocji linii ubrań Macy's - Material Girl.

Kampania nosi nazwę Who's That Girl i rozpocznie się oficjalnie 29 lipca by zbudować napięcie przed 3 sierpnia kiedy to kolekcja zostanie oficjalnie zaprezentowana. Reklama przedstawia młodą dziewczynę z utlenionym włosami ubraną w rockowym stylu lat 80tych - skórzana kurtka i różaniec w ręku, jednakże jej twarz nie będzie do końca widoczna.


Sklepy Macy's w San Francisco na Union Square i w Nowym Jorku na Herald square będą opatrzone wielkimi banerami z kampanii. Same ubrania pojawią się w sklepach na noc przed premierą kolekcji. Na ścianach sklepów pojawi się tapeta w stylu ery Like a Virgin.

Zdjęcia wykorzystane do kampanii będą pokazywały młodą kobietą ubraną w rockowym stylu lat 80tych, jednak nie będzie to Madonna. Nazwy modeli torebek będą prawdopodobnie tytułami piosenek Madonny np. Lucky Star czy Angel - na razie nie jest do końca jasne czy te zostaną wykorzystane. Kolekcja składa się min. z torebek, butów, legginsów, skórzanych kurtek z frędzlami, krótkich spódniczek jak i staników bez ramiączek.

Promocja nie ominie Facebooka - przygotowania są już w toku. Częścią promocji będzie możliwość spotkania Madonny, o czym już wspominaliśmy - jednakże dotyczy to tylko Stanów Zjednoczonych. Linia pojawi się w 200/300 sklepach Macy's w USA i potem częściowo rozszerzona jeśli kolekcja okaże się być hitem.


źródło: MadonnaTribe